Zlášty vzťah, zvláštni partneri

Príspevok v téme: Zlášty vzťah, zvláštni partneri
PalickazKE

ahojte, s priateľom sme spolu už dlho, skoro šesť rokov, veľmi sa ľúbime a už padla aj reč o svadbe. Ja mám 22 on 24. Obaja sme takí trochu nesociálni. Ja mám tak jednu-dve kamarátky a jeho a on len kolegov v práci, s ktorými ale nerád chodí von a ja taktiež nerada chodím do spoločnosti, radšej si zašportujem alebo som s ním. Za ten čas ma podviedol a aj ja jeho a po takej skúsenosti sme si sľúbili, že už si radšej vždy hneď všetko povieme na začiatku. V poslednom čase ale začal vymýšľať, že chce kamarátku (totiž ja som mu raz nevrhla, či by sme neskúsili sex do trojky, ale potom som si to rozmyslela), tak som mu povedala, že ak mu nestačím, nech si niekoho nájde a ja celkom aj rada žiarlim, keď sa páči ženám, ale začal sa stretávať s malými žabami, tak sedemnásťročnými, mne to v podstate nevadí, ale nie je mi to príliš príjemné, tak ako som si predstavovala... už som mu to aj hovorila, ale on stále tvrdí, že nemá s kým ísť von, že on veľké partie nemusí a tak....., sme spolu teraz menej, lebo jednak nebývmae v rovnakom meste a on robí aj víkendy ako kedy a ja pracujem na dve zmeny. Preto mám problém v prvom rade sama so sebou: na jednej strane som mu dovolila stretávať sa s kým chce, nech má kamarátok koľko chce, na druhej strane sa sama presviedčam, že to nič nie je, ale pritom ma to neuveriteľne zožiera. ja skutočne neviem už čo mám robiť, veď som psycho, čo mu mám na to povedať? alebo si mám naozaj len zvyknúť? viem, že by ma nepodviedol, ale na čo sú mu tie mladé žaby??

mumro

Weva, to je velmi rozumny postoj, tak sa prepracujete spolu v pokoji az k dochodku.
bibisa, ano, je fakt, ze obcas zahnem, ale zase nie je to take nezodpovedne. lebo si davam sakra pozor na to, aby som pouzil kondom a ked to nie je mozne, vtedy sa urcite viem zdrzat. netuzim ani sebe ani inemu sposobit problemy. nechcem urobit dieta ani priniest domov nejaku chorobu. takze na to dosledne dbam. este sa mi nestalo, ze by som v tomto zlyhal. aj ked kamosi su menej dosledni. a zase si nemysli, ze som neverny za kazdym rohom. skratka sa to obcas stane, s dorazom na slovo OBCAS. zas ti ale musim povedat, ze baby su tiez dost provokacne. u nas v praci sa niekedy az nechutne ponukaju a provokuju. je im uplne jedno, ze mam vazny vztah. takze nie su chlapi v tom jedini vinnici.

User_37597

LEN ma teraz napada taka otazka na vas "nevernikou"-
preco mate vobec priatelku ked ju podvadzate kade tade?
preco klamat osobu kt vas miluje?
nebolo by lepsie si ten sex uzivat s kde kym ked nemam nikoho?nic nemusim zatlkat nie?
ja naozaj nerozumiem.

Weva

ono cloveku zostava verit a doverovat a tesit sa z toho spolocneho... Ja mu verim, budem pracovat na svojej casti toho co sme si slubili a dalej to preverovat nebudem.

User_37597

mumro ja to chapem...ja viem ako to chodi.a je to naozaj smutne ze to vy chlapi alebo teda vacsina tak bere ze "nic sa nestalo"...mozno aj preto ked zena nacape chlapa pri nevere tak mozno aj pre to je stale dookola omielana ta ista veta: "neni to tak ako to vyzera".
no neviem ako ty ale myslim si ze tvoja priatelka by nebpola velmi nadsena tvojimi bokovkami-pricom este podaktore si ani nepamatas.ono vies moj nazor je taky aky som uz napisala dole.a myslim ze dve baby a jeden chlap kt to nepride sproste ten moj nazor nezmenia.pride mi to ako uplna potupa a podrazenie kolien doslova ked chlap si ho pcha vsade kde sa to len da vopchat a este pride domou za manzelkou/frajerkou/druzkou a vyspi sa aj s nou.popravde chuda zena.
ja som ina a myslim si ze sa zaradujem do vacsiny a to je ta skupina zien kt ked zisti neveru tak ho posle kade lahsie a tym padom sa uzatvara jedna kapitola.ziadne dalsie otvaranie jedneho a toho isteho "smradu".
proste mi to pride hnusne.

mumro

len pekne ver aj svojmu chlapovi.je to tak bezpecnejsie pre obidvoch. a naco to rozoberat? zeny sa nezmenia a chlapi asi tiez nie. smola len je, ze zeny sa stale pytaju, preco chlapi klamu. no napriklad aj pre toto. keby povedali pravdu, kto by ju prijal? bol by ohen na streche. tak naco riskovat.

Weva

tak to mam stastie ze moj chlap citi a rozmysla ako zena :) a napriek tomu je muzny a ma pritahuje... Lebo v podstate Ti mumro i celkom verim. Zial!

mumro

bibisa, neber to nijako tragicky, je to tak, naozaj vacsina chlapov to takto berie. chodim obcas na panske jazdy - vtedy nemame so sebou ziadne nase polovicky, ani nebalime ziadne ine, len tak vypadneme niekam na chatu a zijeme tak dva - maximalne tri dni jak barbari - bez vody, prdime si vzajomne okolo stola, dobre sa narehoceme aj si vypijeme a je to fajn. clovek je taky uvolneny, nemusi si davat pozor, ci je oholeny, ci smrdi alebo nesmrdi, ci ma na sebe kilo toaletnej vody a tak. baby toto asi nemusia, ale chlapom to robi dobre. vtedy nam netreba ziadny sex, takze to nie je o nevere. no a v takych chvilach vsetko spolu rozoberame a mozem ti povedat, ze som hadam ani nezazil, aby niekto z nas nezahol. baby to jasne ze netusia, pred tymi sa to musi zatlkat. nie preto, ze ich chceme klamat, ale prave preto, ze oni sa na to divaju inak. tak co ma chlap robit? musi sa prisposobit ked chce mat klud. ale ta nevera pre muza fakt nic neznamena. uz som napisal - je to o level lepsie ako samoobsluha. niekedy si ani nepamatas s kym to bolo. asi vas to sokuje ale ma vobec vyznam zatvarat oci pred pravdou? nehovorim, ze sa s tym treba zmierit, ale tak aspon s tym ratat a vediet, ze to skratka tak je. co ti pomoze, ked sa zahras na pstrosa? podla mna by sa to nemalo velmi riesit. a take tie spovedacky ze kde si bol a s kym a sluby a prisahy ze ti budem verny a pod. to otravuje, to by sa malo uplne vypustit. a bol by klud. aj vlk syty, aj ovca cela.

User_37597

DOBRE tak si spravme statistiku.
99,9% zien na fore si mysli ze nevera je padny dovod na rozchod alebo aspon pouvazovanie nad trestom pre nevernika :D
zvysnych 0,01% kde sa nachadza Dida4 a Palicka si mysli ze nevera neni dovod na rozchod a uz vobec nie koniec sveta :D

dobre som to napisala zeny? :D