Zlášty vzťah, zvláštni partneri

Príspevok v téme: Zlášty vzťah, zvláštni partneri
PalickazKE

ahojte, s priateľom sme spolu už dlho, skoro šesť rokov, veľmi sa ľúbime a už padla aj reč o svadbe. Ja mám 22 on 24. Obaja sme takí trochu nesociálni. Ja mám tak jednu-dve kamarátky a jeho a on len kolegov v práci, s ktorými ale nerád chodí von a ja taktiež nerada chodím do spoločnosti, radšej si zašportujem alebo som s ním. Za ten čas ma podviedol a aj ja jeho a po takej skúsenosti sme si sľúbili, že už si radšej vždy hneď všetko povieme na začiatku. V poslednom čase ale začal vymýšľať, že chce kamarátku (totiž ja som mu raz nevrhla, či by sme neskúsili sex do trojky, ale potom som si to rozmyslela), tak som mu povedala, že ak mu nestačím, nech si niekoho nájde a ja celkom aj rada žiarlim, keď sa páči ženám, ale začal sa stretávať s malými žabami, tak sedemnásťročnými, mne to v podstate nevadí, ale nie je mi to príliš príjemné, tak ako som si predstavovala... už som mu to aj hovorila, ale on stále tvrdí, že nemá s kým ísť von, že on veľké partie nemusí a tak....., sme spolu teraz menej, lebo jednak nebývmae v rovnakom meste a on robí aj víkendy ako kedy a ja pracujem na dve zmeny. Preto mám problém v prvom rade sama so sebou: na jednej strane som mu dovolila stretávať sa s kým chce, nech má kamarátok koľko chce, na druhej strane sa sama presviedčam, že to nič nie je, ale pritom ma to neuveriteľne zožiera. ja skutočne neviem už čo mám robiť, veď som psycho, čo mu mám na to povedať? alebo si mám naozaj len zvyknúť? viem, že by ma nepodviedol, ale na čo sú mu tie mladé žaby??

Slobodna

ako vieš, že by ťa nepodviedol, keď to už raz urobil? S tými mladými žabkami zrejme hráva piškvorky :) To sme my ženy, na jednej strane chceme dobrodružstvo a byť benevolentné, no na druhej strane túžime byť jediné a sme majetnícke. Tažko, ja by som to netolerovala, pretože o svoje hračky sa nedelím :) no na druhej strane neznášam majetníckosť zo strany partnera. Takže som ti neporadila nijak, v konečnom dôsledku si to budeš musieť vyriešiť aj tak sama v sebe len ty.