Aky mate nazor na Colu Zero?

sureves

luúc - vsetky tieto "napoje" ti sposobia väcsiu skodu na zdravi nez keby si vypil mlaku....ja nepijem ani kofolu ani colu ani tie vsetky sladke vody....len mineralku, cistu vodu a alkohol...:D

User_37597

no neviem ale zatial citim vsetky chute tak ako mam..kysle,slane,sladke,horke..vsetko.mozno to bude tym ze uz je to velmi davno co som pila kolu

User_37597

tak ale ked si ochutim umelim jeden caj a cukrom druhy tak jasne ze to je citit ale kola?vsak to je stale jedna a ta ista chut.
julianne tak mi skus definovat chut s cukrom a bez.

doubledog

bibisa
ja zas nerozumiem, ako je mozne, ze niekto nerozozna chut umeleho sladidla od chuti cukru.
ved to su uplne rozdielne chute.

User_37597

ja neviem nevidela som v tom rozdiel proste..obe sladke,obe klasicka chut koli..proste nic u mna...mozno stracam chut :D

blondula

ja ked som pola tu light ci zero,tak mi to chutilo ovela sladkejsie ako normalna cola.akurat,ze som mala v hube este dlho taku zvlastnu chut.a so sladidiel mavam aj krce v zaludku,ale to musim vypit celu dvojlitrovu flasu :P

User_37597

a inak da sa sladit este nejakou rastlinou..teraz som to nedavno niekde citala len som zabudla ako sa vola..ze listok staci napriklad do caju a hned to ma super chut a bla bla bla///