z cervenych vlasov na povodnu

Príspevok v téme: z cervenych vlasov na povodnu
Kajka234

Ahote :) mam cervene asi rok pravidelne farbene vlasy, predtym som si davala tmavu hnedu a naposledy asi dvakrat som si dala hnedu pretoze som sa chcela cervenej zbavit ale ono to nejako nejde aj kadernicka povedala ze to ide velmi tazko.Ma niekto skusenost ako by som sa tej farby mohla zbavit?? okrem meliru! ten uz mam a len mi to zhorsil :/

Kajka234

ja viem ze mi nevypadavaju prave kvoli tej farbe aj to viem ze je to jeden vyrobca.. to som uz len tak dodala keby ste chceli niektora nahodou vyskusat... ja uz si s tym nicit vlasy nechcem

takze dakujem za rady len ste ma utvrdili v tom ze to s tou cervenou tak lahko nepojde...a take ze peroxid u mna neprichadza do uvahy...

jankaaaaaaaaa

nepovedala by som ze to vypadavanie vlasov je sposobene prave farbou deluxe.. je to asi vo vseobecnosti tym ze si vlasy farbis alebo mozno hormonalne zmeny alebo nieco podobne. navyse palette a syoss je ta ista znacka, teda vyraba to schwarzkopf

Kajka234

Jankaaaaa no ved preto ju uz nechcem lebo ta cervena je pekna len 1-2 tyzdne po farbeni potom to uz nieje take pekne ryhclo sa vymyva.. ja som pouzivala len Palette Deluxe asi, taka velka ruzova krabicka to je odtien uz neviem presne ale taky skor doruzova nie intenzivny cerveny... ale teraz uz je ta farba vynovena takze uz ten odtien asi nerobia.... a zevraj Palette niesu velmi kvalitne farby takze uz ich radsej nebudem pouzivat... lebo mi teraz strasne vypadavaju vlasy a aj pokozku hlavy mam taku zlu :( dost sa bojim vyskusat ten B4 ci mi nevypadaju vsetky :/ a Syoss 5-1 zbavuje vlasy cervenych pigmentov len ju treba asi viac krat pouzit ja som si dala zatial len raz takze ich mam este cervene ale uz nie tak ako predtym :)

jankaaaaaaaaa

ten B4 color remover odstranuje sice tu umelu farbu a nechava povodnu originalnu farbu vlasov, lenze cervenu odstrani len velmi tazko, navyse ak sa davala na vlasy vlemi dlho. ale vyskusajte, mozno budete potrebovat to pouzit trikrat a zaucinkuje. predavaju to aj na slovensku v drogeriach za 11-12e..
inac ake cervene farby pouzivate? lebo ja si farbim na cerveno, ale zatial sa tej farby nechcem zbavit a uz neviem ake farby vyskusat, lebo vsetky sa rychlo vymyvaju

jenny33

ahoj, ja mam ten isty problem, mam uz 4 roky cervenu farbu. zacala som postupne pouzivat zmyvatelnu hnedu a hnedu mahagonovu farbu, lebo som nevedela aku dalsiu farbu chcem. No s tou cervenou je to kriz, ta ide velmi tazko dole,ja si teraz davam hnedu hennu, kt. je o nieco hnedsia, lebo si nechcem znicit vlasy, ale aj tak su moje vlasy cervene:( No asi su len tieto moznosti. Kup si Colour Remover (odstranovac farby), ale radsej sa nato spytaj tvojej kadernicky, kedze si spominala, ze mas aj melir!! Ja som nasla len tuto linku z anglicka
www.boots.com
, len jedni si to vychvaluju, ze im to vratilo vlasy do povodnej hnedej, druhi, ze mali vlasy troska do oranzova, zalezi na type vlasov a tiez aku si cervenu si potom pouzivala. Lenze prinajhorsom si potom nato mozes dat hocijaku hnedu, najlepsie nejaku tmavu hnedu (podobnu tvojej) a mas vybavene. urcite lepsie ako stale ta cervena. potom som pocula dalsii typ od kamosky a tiez z internetu, ze cervenu vytiahne len ASH BROWN (popolova hneda)taka velmi tmava hlinovo - popolova hneda, ziadne teple odtiene hnedej - medova a pod.!!! lebo tie len zvyraznia cervenu. Zla sprava je ze aj tak mozes mat stale tu cervenu zakorenenu vo vlasoch, len ju nebude vidiet. tato popolova hneda obsahuje zelene farbiva, kt. ucinkuju na cervenu, len pozor vlasy mozu byt do zelena! ak mas kvalitne vlasy tak skus ten odstranovac farby (ten im da zabrat ) len maj po ruke aj ASH hnedu farbu v pripade, ze vlasy budu oranzove. Ale najlepsie je sa najprv porozpravat s tvojou kadernickou, ale som si ista 2 vecami, bud odstranit tu farbu uplne tym Colour Remover a cakat aka farba ti ostane a potom do prefarbit este na hnedo ak treba (tak ta cervena naisto odide) alebo skus este tu tmavu ASH Brown (len sa porozpravaj s kadernickou, lebo ta by ti to mohla namiesat podla toho ako si sa dopracovala k tej cervenej). Vela stastia a daj vediet ako si dopadla:)
P.S (Preto sa odporuca najprv prefarbit vlasy peroxidom a az potom davat cervenu nato, tak sa cervena nezahryzne do vlasov navzdy a je potom lahko odstranitelna:) Ja som si to nedala a neviem sa jej teraz zbavit:((