Ako dosiahnuť zlepšenie akne už za 2 tyždne

Príspevok v téme: Ako dosiahnuť zlepšenie akne už za 2 tyždne
SAW

Zdravim, chcel by som sa s vami podeliť o skusenosti ktore mi pomohli, narozdiel od minulosti (cca 2 tyždne ) dozadu nemam na tvari ani jednu zapalenu vyražku.
Co mi teda pomohlo :
1.beriem ATB ( Azithromycin Sandoz) kedže sa beru s odstupom času nezatažuju tak pečeň
2. žiadne SYRY! čudoval som sa prečo sa mi stale robia take vyražky ked som nejedol sladke ani nič take, bolo to koli syrom, stale som na ranajky jedol rohliky so syrom a šunkou
fakt zaleži na životosprave a vylučeni najlepšie všetkych mliečnych vyrobkoch, maslo je v pohode, tak isto pijem iba čistu vodu a sem tam bylinkove čaje, nemusite sa celkom zriecť sladkosti ale obmedzte ich, ja si dam tak jednu horalku za 1-2 dni
3.hygiena, ani priliš zanedbana ani priliš prehnana, poviem vam nepouživam žiadne pletove vody, ani masky, mastičky a podobne, nezaberali ani predtym a poradim si aj bez nich, preplachnutie čistou vodou je asi to najlepšie
4. Kozmeticky salon
-raz za mesiac-dva absolvovať hlbkove čistenie a ozon pre vyhladenie pleti

a dalej zname pozitiva su :
Pohyb/šport - odburava stres, produkuje hormony šťastia a tym sa zlepšuje kvalita pleti
Slnko - aj ked je to zatial na hovno leto, pridu aj horučavy a pametajte že najlepši stav pleti možete dosiahnuť prave v lete

Hlavne sa sustredte na jednoduche veci, nie hned tabletky, mastičky a podobne, v jednoduchosti je krasa a o tu nam ide všetkym! :)

marionette

ale vlastne princíp je ten ze to mas 20 minut v ustach, a ono sa do toho prefiltruje vsetko zle, alebo treba este nieco, ked hovoris o nejakom presnom postupe???

úlik

aj ja som to tiez robila, to je taka detoxikacna metoda, mne pred niekolkymi rokmi dala presny recept na toto doktorka albertova. bola som u nej na vysetreni ale nemala som vtedy peniaze na lieky lebo som studovala. a mala som vselico, nielen akne. tak ona mi dala presny postup ako mam to robit, je to trocha zlozitejsie ako je to tu napisane, len uz si to presne nepamatam, ale velmi mi to vtedy pomohlo ja som to robila asi dva mesiace alebo mozno tri. malo by sa to robit kazdy rok par tyzdnov ale pravdu povediac som na to zabudla az teraz ked to vidim som si spomenula.

bash.ka

ha! ja mam overene najlacnejsie a najlepsie- kazde rano nalacno olivovy olej mat v ustach, premielat ako zubnu vodu cca 20min a potom vyplut. min. casu, min. financnych prostriedkov a vysledky na nezaplatenie!!!!

Kajka234

mne pomohli antibiotika ktore mi kozna doktorka predpisala velmi rychlo pomohli brala som ich asi 10 dni a odvtedy mam super plet oproti tomu co som mala, teraz ked sa mi nahodou nieco urobi tak mam na to od tej doktorky vodicku a gelik a tie pomahaju tiez velmi rychlo :) ale urcite zalezi aj na zivotosprave hlavne u mna hlavne ked mam stres tak sa vyhadzem... :( a v jedle by som sa urcite neobmedzovala take ze diety kvoli akne to nehrozi :)

SAW

no vieš aj ten zinok a ostatne vitaminy su len syntetika, resp. chemia, tie ATB sa beru v 3-dnovych cykloch.. potom nasleduje 10-dnova prestavka, skor by som ešte pridal neake probiotika na prečistenie čriev, aj ten klystir može byť ale neprečisti čreva celkovo, dietne kury a podobne tiež možu pomocť, ak mate svoje skusenosti s liečbou akne kludne ich sem napište, sme tu aby sme si navzajom poradili a pomohli ;)

Acne

celkom by som súhlasil, ale určite nie s tými antibiotikami. aj keď sú slabšie - podľa teba - aj tak je to svinstvo pre organizmus.
okrem toho, čo píšeš, ešte jedna vec výborne pomáha: obyčajný klystír. opakovať ho 4 - 6 dní za sebou, množstvo vody cca 1,5 litra. treba si pozrieť na internete správny postup. a veľa piť, užívať vitamíny a zinok. a naozaj o dva týždne máš po akné. bohužiaľ len málokto sa do toho pustí, každý by chcel byť hneď krásny, ale bez námahy.