10kg za 10 dni

tomasdusan

absolutna blbost a zdraviu skodlive.
1kg ovocia je sialene vela cukru, tak ako chcete schudnut? pomocou cukru?
zemiaky su sacharid, takze prvy den priberate. sipkovy caj? to je vtip? cista voda pomoze "viac"
uvedomte si ze chudnete v presne opacnom poradi, v akom priberate. tj. ak najskor prislo brucho, krk, stehna, ruky atd. tak najskor schudene z atd, potom z ruk, potom zo stehien potom z krku a az potom z brucha.
a vejmte jed na to, ze aj ked nejakym zazrakom, lebo skor manipulaciou vahy schudneete 10kg za 10dni, tak za dalsich 10 normalnych dni priberete nie 10, alebo 20kg!
nehovoriac o tom, ze 500g masa ma sialene vela bielkovin, co je sialene nezdrave.
a syr? z tuku chudnut?
ten bol dobry, dajte dalsi..

EMLAHK39

VAZENI SKUTOCNE TO FUNGUJE,MASOVE DNI SU BEZPROBLEMOVE AJ ZEMIAKOVY DEN OK, NAMIESTO MLIEKA SOM PILA VODU,UZASNE JE ,ZE MAM O 13 KGMENEJ , HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Nicoll

Nerozumiem naivite ludi,ako mozu vobec dufat,ze schudnu napr.10 kg za 10 dni ako v tejto super diete.Preboha ved tie kila tiez nepribrali cez noc a ze "nudzove chudnutie do siat" ehm no neviem ci stoji za to riskovat,ze si domrvim cely metabolizmus atd.len preto nech mam v satach o fald menej.

vevericka

toto by sa malo dat na 2. miesto najblaznivejsich diet na svete..na 1. je "akoze dieta" kde sucastou je napr amputacia nohy, ktoru zostavila tusim lekarka? v hneve pri citani nejakej ohavnej diety, ako parodiu..

morty1111

tak ja nehovorim,ze to je najlepsia dieta na svete..ale nasla som to na nete nahodou,tak ze ci to niekto nevyskusal...ako nudzovy pripad v pripade potreby rychleho schudnutia do siat alebo tak...ved ked sa to jedlo rozdeli na 4-5 mensich casti na cely den tak mozno to bude v pohode :D ale neviem si predstavit zjest 9 vajicok..fuj

moonriver

je to vlasnte bilekovinová dieta čiže ješ bielkoviny a ovocie zeleninu, lebo nemáš tam uhlohydráty.

podla mna skus to ale zmiešaj si to čiže na R: šipkový čaj s ovsenými vločkami
o: zemiaky a šunka
D: tvaroh s vajičkom a medom
V: nejaký jogurt s ovsenými vločkami