po krize som si myslela ze to bude jednoduchsie....no NIE JE

Príspevok v téme: po krize som si myslela ze to bude jednoduchsie....no NIE JE
karma

Poznate niekto stav mysle ked nemyslite na nic ine len na vasu lasku a kladiete si milion otazok co asi robi a podobne no bohuzial vy ste ta ktory mysli na neho viac ako on na vas a ked je s vami je vam sice dobre a ste stastna no potom zistite ze on aj ked je s vami ste u neho vzdy len na drzhom mieste za jeho konickom o ktorom dokaze aj vam rozpravat neskutocne hodiny a na nete ukazovat rozne nove hracky ktore by si chcel kupit a podobne? nechapte ma zle ja som rada ze ma zaujmy tiez som ich mala pred operaciou som aktivne cvicila 4 hodiny tyzdenne a on ma v tom tiez neobmedzoval no zerie ma tem priserny pocit ze budem u neho vzdy az po niecom ci uz su to konicky armada a podobne vzdy je to dolezitejsie ako ja :-( Raz v zivote by som chcela byt tiez pre niekoho prioritou chcela by som aby mi niekto prejavil viac lasky viem ze ma miluje ale potrebujem to sem tam aj citit sme spolu teraz len cez vikendy a co je najhorsie zacal mat z toho doma dost dusno jeho matka (ktora ma mala a asi aj stale ma rada)mu zacala vycitat ze si z jej domu robi hodinovy hotel ked u nich prespavam preto teraz radsej chodi on k nam budeme spolu uz rok a nas vztah si uz presiel hocicim ja neviem moc verit mojmu priatelovi ale zacali sme spolu viac komunikovat a dost nam to pomaha ale aj tak sa mi nezda ze by sme robili nieco tak strasne zle on brigaduje cez tyzden sa nevidime a ja sa zozieram podozreniami s kym asi je a co robi a ked sme spolu cez vikend mam sa citit previnilo kvoli jeho rodine?

prosim vas neviem preco ale potrebovala som to dostat zo seba podelte sa so mnou o vase nazory dakujem :-)

vasa KARMA

karma

ahoj Moonriver vies to jeho hobby ma zaujima vies som rada ze sa o nieco zaujima s takou chutou naozaj a on to vie vies preto so mnou tolko o tom hovori ale mne nejde o to ze by som nechcela aby sa tomu venoval skor by som chcela aby aby som popri tom jeho konicku bola pre neho tiez dolezita vies sme spolu velmi malo v poslednej dobe a to ma dost mrzi pretoze tiez ho potrebujem a tiez by som chcela aby sa o mna zaujimal aspon s casti tak ako o jeho airsoft vies ja mam po operacii kolena a preto so mnou ani zdaleka nepocitaju pokial ide o AS ale ked je cez tyzden v robote a na mna nema cas lebo ako sam tvrdi je rad ze pride domov no na kamaratov si cas najde a cez vikend si zase zacali planovat akcie tak kedy budeme spolu my...vies mali sme velku krizu skoro sme sa rozisli a ja potrebujem vediet ze som spravila dobre ked sme sa nerozisli ze som mu neni lahostajna a ze chce byt aj so mnou no bohuzial zatial to nevidim ako je pravda ze spolu hovorime kazdy den niekolko hodin ale on je doma a ja tiez nie je to ono ked viem ako lahko sa klame ked sa pri tom nevidime
som z toho unavena vies raz v zivote by som chcela aby sa o mna niekto zaujimal aby som bola prvorada aj ja no stale nic vies uz ma to vazne zacina unavovat a co je horsie ja mam kvoli tomu aj vycitky ze si toto myslim ved chapem ze chce byt aj s kamaratmi a chce sa venovat aj zalubam a nechcem mu to zakazovat ani ho v tom obmedzovat vazne ja chcem len aby chcel byt aj so mnou a aby mi to aj nejako dokazal ved preco sme teda spolu ked ma vzdy iny program a zvycajne bezo mna

moonriver

a čo keby jeho hobby sa stalo aj tvoje hobby z časti, keby si sa viac zaujimala o to čo ho zaujima vtedy by bol určite rád.Viem asi je to neprijemné asi je velmi zaneitený do svojho hobby, ale určite ta velmi miluje , len on je ten typ čo si našiel hobby ktoré ho velmi naplna, to málo ktorý člov ek može o sebe v dospelosti povedat.

Asi TY budeš musiet byt tá čo ho musi pomaly naviest an veci ako sv adba ist niekam do kina a robit aj iné veci ako su jeho koníčky.Musíš byt silná a určite mu bud oporou v jeho hobby tým získaš jeho sympatie a bude ta viac milovat, lebo bude cítit že ho chápeš.Určite ho nechaj nech sa plne im venuje a bud mu v tom oporou nech citi že sa s tebou o tom može hocikedy porozprávat.

Je to asi tažké ale ak ho miluješ tak musiš zniest jeho hobby :)

moonriver

a čo keby jeho hobby sa stalo aj tvoje hobby z časti, keby si sa viac zaujimala o to čo ho zaujima vtedy by bol určite rád.Viem asi je to neprijemné asi je velmi zaneitený do svojho hobby, ale určite ta velmi miluje , len on je ten typ čo si našiel hobby ktoré ho velmi naplna, to málo ktorý člov ek može o sebe v dospelosti povedat.

Asi TY budeš musiet byt tá čo ho musi pomaly naviest an veci ako sv adba ist niekam do kina a robit aj iné veci ako su jeho koníčky.Musíš byt silná a určite mu bud oporou v jeho hobby tým získaš jeho sympatie a bude ta viac milovat, lebo bude cítit že ho chápeš.Určite ho nechaj nech sa plne im venuje a bud mu v tom oporou nech citi že sa s tebou o tom može hocikedy porozprávat.

Je to asi tažké ale ak ho miluješ tak musiš zniest jeho hobby :)