Dvojica ja sila- chudne sa lahsie

Príspevok v téme: Dvojica ja sila- chudne sa lahsie
chudnuucaa

Ahojte. Chudnem uz dlhsiu dobu, ale uvedomila som si ze keby som mala niekoho s kym by osm sa dokazala podporovat- hovorit si vysledky, rady, novinky napriklad kazdy tydzen- popripasde kazde tri dni, motivacia by bola silnejsia a dokazala by som odolavat roznym nastraham maskrt a podobne :)
Teda keby sa niekto pridal, moc by som sa tesila :)
Najde sa niekto? Tesim sa :)
Pekny den...

Inn

j.v - tak zalezí kolko chceš schudnut...ja potrebujem noše schdunot moc vela kíl...za posledné tri tyzdne soms chudla 5kg...a to som ešte len začala do konca roka by som chcela dať ešte 14kg...počula som ze 4kg za mesiac je zdravé tak bojujem:)

bikerka - mne upravil jeden chalan stravu - lebo mam zdravotné problemy tak nemôzem sa moc hýbat ako cvičit a tak tak som si aspon stavu dala upravit nech moc nepriberiem hehe...a vidis za tri tyzdne pat kilov super nato ze necvičim a mam minimum pohybu paráda!!!

aj ty chudnes?

j.v.

Inn
nevazim sa radsej ale odhadom cca 4,5 kila teraz uz to tak dobre nejde dolu, samozrejme som zacala aj porusovat, ved ked to tak krasne islo, tak preco to neporusit, ze? to som cela ja, ale uz som si dala zuzovat aj veci tak aspon nieco

j.v.

Caute baby ja sa k vam pridam tiez, som z vahou mierne horsie na tom ako vy,ale uz mam upravenu stravu asi mesiac, tak sa snazim, cvicit sa mi nechce, mozno neskor...inak mam 174 vysku a vahu mam 80, cize ziadna slava a schudnut chcem maximum kolko pojde :D

Inn

Ahojte dievčence môzem sa pridať?:) Ja uz som dnes 16 den na upravenej strave...cvičiť momentálne nemôzem nakolko mam zdravotné problemy - cvičim iba cviky pod dohladom fyzioterapeuta...tak som si dala speci upravit stravu tak sa chcem pridat:) hm?

chudnuucaa

ahoj :) Takze moja vyska je 164 cm :) a moja cielova vaha je 50 co je o 5 menej, ako mam momentalne :) Akurat si davam jablko plus kavu pred cvicenim- idem do posilky- behat na beziaci pas a vecer mam saunu na regeneraciu, lebo som makala aj dva dni dozadu :)
Teba co dnes caka? inak ak sa mozem opytat, rokov mas kolko?
co sa tyka stravy mas ju nejako prisne upravenu alebo...?

Debi_

mám 174 cm a 69 kg a do konca augusta chcem apson 60 ... Momentálne som všetko dokafrala a tka začínam od znova od ZAJTRA zdravá strava , korčule a brušáky .. a ty si na tom ako ?

chudnuucaa

ahoj ahoj :) tesim sa ze sa niekto nasiel :) a kolko teraz planujes schudnut resp. kolko mas- merias vazis co robis pre seba a ako casto? :)

Debi_

JA som chudla mesiac a niečo som aj pochudla ale prišiel začiatok leta , chatovačky , opekačky a som tam kde som bola :-/ a teraz chcem začať zas a znova ! ak môžem pridávam sa mylsím , že by nebolo zlé byť v tom s niekým ...