Turisticke oblecenie

Príspevok v téme: Turisticke oblecenie
jankaaaaaaaaa

ako sa treba obliekat?
bola som parkrat na turistike a viem ze je najdolezitejsie mat dobru nepremokavu obuv. ale tiez neviem aku si mam kupit, aka je vlastne trekingova?
chodim po tatrach, slovenskom raji, aj narocnejsie trasy.. tak neviem co treba mat. bola som vcera v tatrach , cely cas prsalo, mala som nepremokavu bundu, takze to bolo v pohode, no nohavice a leginy pod nimi mi premokli. neviem ci existuju aj nepremokave nohavice a ci su vobec vhodne na turistiku a clovek sa v tom nebude nadmerne potit?

Ninuliatko

Stroska chcem sa ti velmi podakovat, ze si mi poradila ten e-shop. Ved tam maju riadne pekne a dobre kusky aj oblecenia aj co sa tyka veci do prirody. Nesla som do ich predajne ale objednala som si nejake veci a su super. Uz mi aj prisli:-) Este raz dakujem;-)

stroska

ninka samozrejme pozri si a uz uvidis, ci ta nieco zaujme alebo nie. bud vymenia alebo ti vratia peniaze. oni su seriozni a da sa s nimi dohodnut.

Mimia

Denissa84:..jasne, ze to tam poznam...ved uz od malicka tam byvam..my sme sa do Prievidze pristahovali, ked som mala dva roky:-)..podla mna maju vcelku fajn veci aj v army shope ale to som si neni ista, ci by si chcela take vojenske alebo potom v spominanom Horal obchode maju pekne a kvalitne veci..skus tam pozriet...nachadza sa na rozvoji tento obchod..

Ninuliatko

Stroska velmi pekne ti dakujem za informacie. Idem pozriet ich stranku a uz potom sa rozhodnem, ci tam pojdem aj osobne alebo vyskusam len e-shop. Co v tom pripade, ze mi nebudu dobre veci, ktore si objednam? Vymienaju tovar?

oskarpol

vsetky veci ktore mame do lesa a na turistiku sme si len cez e-shop objednavali..v e-shopoch su lepsie ceny a je to aj pohodlnejsie..nemusim nikam chodit..ked sa nahodou stalo, ze mi vec nebola dobra tak som im to poslal naspat a vybral som si nieco ine..pokial je seriozny e-shop tak sa da uplne v pohode vsetko vyriesit..takze odporucam taketo kupovanie..

stroska

ninka pokial mam dobre informacie, tak Horal shop ma predajnu iba v Prievizi ale da sa cez internet objednat a oni ti to poslu postov balicek, co si objednas - takze maju e-shop. ak by sa ti teda nieco zapacilo a nemohla by si ist priamo do ich predajne, da sa to aj takto s nimi poriesit:-)

Ninuliatko

Stroska ja mam taktiez zaujem, mohla by si aj mne napisat nazov toho obchodu? A nachadza sa iba v Prievidzi alebo ma pobocky aj niekde inde na Slovensku?

stroska

deniska ja byvam priamo v Prievidzi;-) a vedela by som ti poradit obchod s dobrymi turistickymi vecickami. my tam stale nakupujeme. cela rodina milujeme hory a casto chodime na turistiky. ak mas zaujem tak napis, viem ti poradit aj nejake zaujimave chodnicky.

denissa84

Jeej potešila si ma, že si mi napísala. Bývam v okolí Prievidze, poznáš to tam? V takej menšej dedinke a tam máme kopu turistických chodníkov tak preto chcem aj novú výbavu. To viem, len kde také kvalitné kúpiť? Vieš poradiť nejaké fajn obchody?

Mimia

Denissa84:...tak sme tu uz dve, ktore milujeme turistiku;-)...no ja na rozdiel od teba uz nejaku tu vybavu mam a chodim aj na tazsie chodnicky...preto som ti aj napisala, lebo ti chcem poradit...z kade pochadzas?...v prvom rade by si si mala zabezpecit kvalitne topanky a oblecenie...to je snad to najdolezitejsie co potrebujes...