Koľko sa dá schudnut za tyzden ?

Lenah

Jenna, po antibiotikách je to vždy rozhádzané v našom tele. Kým sa organizmus znova harmonizuje, je to asi tak na 2-3 mesiace - pomocou zdravej stravy, vitamínov. Nikam sa neponáhľaj, dopraj svojmu telu čas, nehladuj, nedietuj. Ostatné do mailu, ak sa ozves: covah@azet.sk

User_37597

rozumiem.myslela som si ze si trosku tazsia a uz vobec som si nemyslela ze si takto sportovo zalozena lebo vacsina zien co sem pise taketo temy maju okolo 80kg a chcu schudnut hladovanim...no ale aj tak ti neviem poradit...to by si sa mala opytat nejakeho trenera vo fitnesku to by on vedel skor ako to...ale urcite nehladuj ty to nepotrebujes..vsak mas cas nie? nikam sa neponahlaj radsej

jenna

ja dost športujem teda vrcholovo a viem že pomer svalom je u mna určite vačši ako tuku .. mam 171 cm a 58kg a potrebujem schudnut prave kvoli športu teraz kvoli tomu že som bola chora a mala antibiotika asi 2 mesiace ma to vyhodilo z formy a ked cvičim citim na sebe že somtažšia a preto potrebujem schudnutten tuk ..

User_37597

asi ti este nikto nepovedal ze na toto nedostanes idealnu odpoved a uz vobec nie pravdivu lebo nikto ta nevidi.nikto nevie aky mas pomer svalou,tukou atd.takze sa zbytocne teraz pytas na taku podla mna blbost.a uz vobec necakaj ze schudne s za tyzden.uz si videla aby sa laikovy vypracovali svali za tyzden?nie to este odstranil tuk?>