Lak na nechty

Príspevok v téme: Lak na nechty
danielaaa

Neviete mi niekto poradit, kde by som dostala kupit, objednat lak na nechty ktory je taky akoby mliecno-bielej farby moze byt s nadychom do ruzova, alebo fialova,al. len cisto do biela, uz som vyskusala kopec takychto lakov ale farby su uplne jemne, take klasicke ako na francuzku manikuru, že vo flasticke su farebne ale ked ich nanesiete na nechty su uplne akoby priesvitné a ja chcem taky polopriesvitny trosku sytejsí neviete mi niekto poradit??

danielaaa

ja som v dm-ku bola a tam ho nemali tak som kupila astor, ale aj taj je slaby mali 3 odtiene biely , ruzovy a taky telovy, kupila som biely

lulia

presne taky lak som dlho marne zhanala...az som sa nastvala a vyrobila som si vlastny, zmiesala som kryci biely lak aky pouzivam na franc. manik. s par kvapkami tmaveho ruzoveho a mam nadherny nepriehladny lak pastelovo ruzovy, presne aky som si predstavovala:)na leto je krasny, kazdy sa pyta odkial ho mam:D

fenestraria

dole na flasticke pise 44 :D aaaa je pravda, ze vela nevydrzi :D ale mne to nevadi, ja si lakujem nechty dost casto :D

danielaaa

103 alebo 106 odtien? ten som mala tie laky su fajn, ale nevydrzia skoro vobec na nechtoch, ja som maniacka na laky poznam kazdu znacku :D

danielaaa

tak kupila som si nejaky od ASTOR,pretoze ten maybeline nemali vobec v DM-ke iba ten mini colorama a ten bol uplne slaby, tak mam taky do biela aj vyzeral, ze bude bielsi aj je viac biely nez ostatne, ale vzdy tonie je ono, mali este odtiene do bezova a ruzova tak vyskusam aj tie, ale aj taky do fialova by sa mi pacil, raz som sledovala nejaku telenovelu a tam mali herecky robene nechty takym lakom, odvtedy sa mi to paci a nemozem sa k tomu dostat to bolo asi pred 10 rokmi :DD

danielaaa

tak kupila som si nejaky od ASTOR,pretoze ten maybeline nemali vobec v DM-ke iba ten mini colorama a ten bol uplne slaby, tak mam taky do biela aj vyzeral, ze bude bielsi aj je viac biely nez ostatne, ale vzdy tonie je ono, mali este odtiene do bezova a ruzova tak vyskusam aj tie, ale aj taky do fialova by sa mi pacil, raz som sledovala nejaku telenovelu a tam mali herecky robene nechty takym lakom, odvtedy sa mi to paci a nemozem sa k tomu dostat to bolo asi pred 10 rokmi :DD