Lak na nechty

Príspevok v téme: Lak na nechty
danielaaa

Neviete mi niekto poradit, kde by som dostala kupit, objednat lak na nechty ktory je taky akoby mliecno-bielej farby moze byt s nadychom do ruzova, alebo fialova,al. len cisto do biela, uz som vyskusala kopec takychto lakov ale farby su uplne jemne, take klasicke ako na francuzku manikuru, že vo flasticke su farebne ale ked ich nanesiete na nechty su uplne akoby priesvitné a ja chcem taky polopriesvitny trosku sytejsí neviete mi niekto poradit??

danielaaa

tak kupila som si nejaky od ASTOR,pretoze ten maybeline nemali vobec v DM-ke iba ten mini colorama a ten bol uplne slaby, tak mam taky do biela aj vyzeral, ze bude bielsi aj je viac biely nez ostatne, ale vzdy tonie je ono, mali este odtiene do bezova a ruzova tak vyskusam aj tie, ale aj taky do fialova by sa mi pacil, raz som sledovala nejaku telenovelu a tam mali herecky robene nechty takym lakom, odvtedy sa mi to paci a nemozem sa k tomu dostat to bolo asi pred 10 rokmi :DD

danielaaa

tak kupila som si nejaky od ASTOR,pretoze ten maybeline nemali vobec v DM-ke iba ten mini colorama a ten bol uplne slaby, tak mam taky do biela aj vyzeral, ze bude bielsi aj je viac biely nez ostatne, ale vzdy tonie je ono, mali este odtiene do bezova a ruzova tak vyskusam aj tie, ale aj taky do fialova by sa mi pacil, raz som sledovala nejaku telenovelu a tam mali herecky robene nechty takym lakom, odvtedy sa mi to paci a nemozem sa k tomu dostat to bolo asi pred 10 rokmi :DD

danielaaa

tak kupila som si nejaky od ASTOR,pretoze ten maybeline nemali vobec v DM-ke iba ten mini colorama a ten bol uplne slaby, tak mam taky do biela aj vyzeral, ze bude bielsi aj je viac biely nez ostatne, ale vzdy tonie je ono, mali este odtiene do bezova a ruzova tak vyskusam aj tie, ale aj taky do fialova by sa mi pacil, raz som sledovala nejaku telenovelu a tam mali herecky robene nechty takym lakom, odvtedy sa mi to paci a nemozem sa k tomu dostat to bolo asi pred 10 rokmi :DD

linka555

ahoj, presne viem co myslis, posielam link, tento ked si das vrstvu je jemny, ked si das 2 tak je velmi pekny a po 3 je skutocne cely mliecny a skvelo vydrzi.mam uz asi 3tiu flasticku :) je doruzova ak nevadi :)
znacka maybeline forever strong odtien PINK WHISPER.....mne sa velmi paci, nechty potom posobia strasne elegantne.

img.pesiazona.sk

danielaaa

no nieco take v podstate, ja som mala tiez oba tieto laky ale nebolo to to co som chcela, ciste shity co slabo vydrzia a este musim davat 3 vrstvy aby to ako tak vyzeralo, ja mam rada laky od Gosh, alebo mavala ale takyto odtien som vlastne este nikdy nenasla

araz

tak takýto hladám aj ja už dlho,asi viem presne o čom píšeš,myslíš niečo takéto?lebo ja chcem presne takýto ako je na obrázku
tinypic.com

minule som si kupila taký na francuzsku manikuru od MISS SPORTY a ked si dám tri vrstvy,tak je taký aký by som chcela,len mám zase problem,že sa mi na druhý deň zlupne a to komplet pekne celý,asi preto,že je tam viac tých vrstiev,dnes som kupila od ESSENCE taký ružovkastý a stačia dve vrstvy,ale nechcem doružova ,chcela by som taký mliečny

toto je ten od MISS Sporty

www.pesiazona.sk