co priniest priatelovi na rodinnu oslavu?

bibi123

blondula-ja si zas neviem predstavit nejaku grilovacku, zahradnu party bez niecoho sladkeho a vlastnorucne urobeny sa vzdy ceni najviac. Moj priatel ma na rukach nosi, ked mu upeciem buchty, lebo to si v restike objednat nemoze, takze je mu to vzacne, mamina je velmi nadana na robenie vseliakych tort, vzdy ked niekam ide, tak vymysli nieco nove, napr. bratrancovi spravila ttortu a la futbalove ihrisko aj s vytlacenymi hracmi na spajdlach a pod.alebo ine torty napr. s jedlymi obrazkami. Vzdy to zozalo nesmieny uspech a zmizla zo stola ako prva. Co sa tyka alkoholu, nemusi sa trafit, moj otec je blazon do vin, vela raz som mu nakupila ako laik vino, o ktorom som si myslela, ze priamoumerne k cene bude aj chutne a on mi na flasku za 20eur povedal, ze je to zbrnda, cize s vinom by som bola opatrna, ak sa nejedna o komunitu ludi, co piju aj krabicove:O)))

jankaaaaaaaaa

ta torta vyzera super :) ale nemam taku formu a ani neviem ako by som to tam dopravila :D asi spravim tie muffiny, alebo take pizzove rozky

prispevok.

tieto recepty mam odskusane a su super:)

-odkaz odstránený- pridaj tam nejake ovocie co ams doma,napr. cucoriedky, jahody, cernice, maliny, mozno aj jablcka..alebo v Lidli predavaju take mrazene ovocne zmesy(lesna zmes, jahody) aj tie su velmi dobre:)

-odkaz odstránený- toto je pre takych čokofilov ako som ja:)

-odkaz odstránený- nieco luxusne:)

atd...alebo cookies, ine muffinky, to nepokazis urcite a lahko sa to preenesie...ma tej strane minibazar.recepty su aj obrazkove postupy

jankaaaaaaaaa

praveze som nikde nepéisala ze sa bude grilovat! :D ale asi sa bude :D alebo mozno nieco opekat.. :D kupim vinko, a rozmyslala som nad niecim upecenym, lenze neviem velmi dobre piect :D tak som rozmyslala ze kupim z obchodu take malicke mrazene rozky, ktore sa len daju na plech a upecu a su strasne fajne :) lenze to bude trapas ked sa ma tam jeho mama ci babka spytaju aky je recept alebo co a ja poviem ze som to kupila mrazene z obchodu :D:D:D

[zruseny1]

inak skadiaľ máme že to bude práve grilovačka? :D
hmm... či záhradná party automaticky znamená aj grilovačku? ja neviem, len sa pýtam :DD

[zruseny1]

koláčiky nie sú staromódne, a niečo sladké by padlo po grilovačke určite vhod :)
tie muffiny sú fajn nápad:)

alebo sprav nejaké slané zatočené chrumkavé tyčinky napr. z lískového cesta, tie sú tiež veľmi fajn

blondula

ja som este nebola na grilovacke,kde sa jedol kolac :DDDDDD len maso,nejaka hudba a veeela piva :P to mam uz 30 rokov a veru sa zatedy toho nagrilovalo :DDD .... inac,ten spominany sudok piva mi pride velmi originalny !!!

prispevok.

blondula, staromodne? ,yslim,z e niektore veci nikdy nevidu z mody:) ja mam 21 a sama vidim na muzoch v mojom okoli(aj na mojom priatelovi) ze najspokojnejsi su ked su dobre najedeni a ked ich ponuknem cokoladovymi muffinami s cucodiadkami tak ma idu vynachvalit do neba:)