Parfum

Príspevok v téme: Parfum
linka555

ahojte nevedeli by ste mi odporucit nejaku vonu, ale hladam nejaku specificku, nie typicku sladku ci kvetinovu ale nejaku jemnu, zvlastnu, skor podobnu jemnym panskym :) tie typicky presladene ci tazke orientalne vone sa mi nepacia, ani citrusove, myslim nieco jemne na styl vone detskeho oleja alebo tak, nejaku cistu jemnu vonu.ak viete co myslim :) na cene nezalezi dakujem :)

xy:)

kedze nemam rada sladke ani citrusove vonavky, toto su dve, ku kt. sa pravidelne vraciam: gucci envy me - krasna cista vona alebo ck in2u - tiez jedna z mojich velmi oblubenych, inklinuje k panskym, ale iba skutocne trosicku, skus ovonat v parfumerke

123123-4

Toto je parfém pre čiernovlásku.
linka555,, napište farbu vašich vlasov pôvodných, nie farbených. Ozvite sa mi na mail.
Vôňa zdôrazňuje dokonalú ženskosť a klasickú eleganciu. Femme Noblesse vstúpila do života a vie presne, čo chce. Harmónia z pôvabných pomarančových kvetov, lahodného medu a sviežeho bergamotu je zárukou štýlovej zvodnosti. Extravagancia je zas obsiahnutá v kreácii z romantickej ruže a vzácnej škorice. Zmyselnosť a teplo sprostredkujú zvodná vanilka a vzácne santalové drevo. Pre hviezdny výstup extra triedy!

danielaaa

calvin klain euphoria bloosom, DKNY summer na leto
chloe-chloe tu mam rada v zime, coco mademoselle
escada ta prva zelena na jar alebo jesen
Daisy od marc jacobs jar, leto
potom este omnia crystaline a DKNY be delicious zelena

nathália08

to chápem,ked ja tiež mam rada take jemné,ako ked si čerstvo osprchovaná-niečo také čo naozaj na prvý pohľad,či pocit zaujme-zatial som iny nespoznala,ak ked som už skúšala všeličo.
Daniela,máš ešte nejak= podobné-myslím také ako purblanca.

danielaaa

ja som ju pouzivala 4 roky a teraz ked ju citim treba mi vracat :) teraz mam asi 5 voni ktore striedam aj podla rocneho obdobia, aby som sa neprecitila ziadnej:)