Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spáliť tuk z bokov a brucha!

geekygirl7

silvus28: A keby si pribrala na normalnu vahu, nezlepsilo by sa to? Lebo u teba je to hlavne extremna vychudnutost. Sestra asi nema PPP?

nikjaaa

sestra nemusi byt ako ty...ona zdedila po niekom inom ako ty proste... malokto je so sebou spokojny a chce pravo to, co nema... nuz :)

silvus28

ako geneticky? ja mám chlapčenskú postavu, nemám boky a sestra má ako presýpacie hodiny, proste útlučký pás a pekne boky a zadok ako majú byť! je to pekné...

majkaaaa

Schudnúť cielene len z jednej partie sa nedá. Typ postavy je daný geneticky,ale samozrejme,ak je aj nadváha, cvičením sa dajú určité partie korigovať. Ale treba na to trpezlivosť a dôslednosť.

carey

chcem sa spytat, ci na brucho a boky je dobry aj steper? mam doma taky ten bocny a dnes som cvicila na lacno 30min...zistila som ze mam z neho svalovicu na lytkach, tak neviem ze ci aj s nim sa da schudnut tuk, neviete mi poradit ?

smajliQa

nikjaaa.. 83 sice nie je ziadna vyhra, ale nie je to ani ziadna katastrofa.. v brusku mas cez 70, a ak sa trochu potrapis a schudnes z brucha, tak ti tie prsia nebudu tak velmi prekazat.
teraz to je tak vidno ze su mensie, len vdaka bruchu a tym bokom, ale ver mi, ze aj ked ti nahodou boky ostanu, a skusis len z brucha schudnut tak to bude hned lepsie vyzerat.

ja som mala este minuly rok cez prsia 96, dnes mam 89... tiez skok dost velky.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.