Spáliť tuk z bokov a brucha!

Lotushia

nikjaaa

Nič to, ak ešte schudneš aj z pŕs, lebo ak bruško vypracuješ a bude ploché, tak prsia možno budú malé, ale opticky budú vyzerať také normálne, alebo ako by som to nazvala. Aspoň ja to tak mám, moje miery cez prsia sú biedne, ale na pohľad nie sú ani veľké ani malé, také stredné.
Takže sa ničoho neboj, nejaké prsia ti ešte zostanú :)A keby naozaj už bolo zle, dobrá podprsenka alebo vhodne zvolené tričko to zachránia :)

carey

Aj ja som to tak mala, keď som začala behať, bola som behať tri dni za sebou na štvrtý deň ma strašne boleli členky. Tak som si dala dva dni pauzu a prešlo to, teraz behávam pravidelne a nič ma nebolí.

carey

chcem sa vas spytat, bola som behat ale boli ma clenok na jednej nohe, je mozne ze beham zle, alebo to je len o zvyku ?

nikjaaa

no tie prsia sa mi tiez zda nejak vela ze 83... :D ale ony su fakt male! len take lentilky na boku dole..take male spiciky. v podprde ked ich "napulim" sice vyzeraju celkom ok, ale ked sa vidim hola.. s tym bruchom.. :( behavat obcas chodima chcem chodievat pravidelne , aj kazdy den cvicievam. len sa bojim ze behom, ak zhodim, pojdu zase prsia :(
a jedalnicek mam tiez v pohode, odkedy chudnem takze tak :)
inak diki :))

Lotushia

Ved 83 cez prsia je celkom v pohode, ja mám 79 cez prsia v push-up mi spraví ešte čiarku. :) Pravda je, že minulé leto som mala cez prsia 90 a to už bola iná reč, ale tiež som potrebovala schudnúť z brucha, teraz mám v páse 62 a som spokojná.
Ak ti môžem poradiť, treba robiť nejakú aeróbnu aktivitu aspoň 4-5 krát do týždňa (beh, korčule atď.) a posilovačky na brucho, najlepšie na fit lopte. Odkedy na nej cvičím, rysujú sa mi svaly.
A samozrjeme upraviť stravu, jesť 5 krát denne a minimalizovať tuky. A pôjde to, uvidíš, ja som živý príklad. Na bokoch aj prsiach som pribrala 1cm a z brucha mi zas 1cm odišiel. Takže tak. Držím palce.

nikjaaa

smajliQa - to je sice pravda ze večne nebudem chudnut z prs, ale keby z nich este schudnem tak tam mam fakt polsinu :( inak mam 17 rokov. myslis ze by mohli este narast? citim sa ako dpospievajuce dievcatko alebo ako keby mi len zacinali rast! moja sestra ma 14 a zachvilu bude mat vacsie :/ miery mam: cca 83-73-96 :/

smajliQa

mas to dane... ziadna zena nema to, co chce...
niekto je chudy ako lata, niekto ma geneticky dane ze bude tucnejsi, silnejsi, vychudnuty, a ty mas postavu hrusky, ... mas taku panvu, a s tym nic nenarobis.
ale aj takato postava moze byt krasna,,, vsetko ide sportom.
prsia staci spevnit, a staci robit cviky na zadok, aby sa ti pri chodzi neprevaloval z jednej strany na druhu, ale aby si ho mala pevny, ... spevnis ho chodzou po schodoch... su rozne cviky ktore ti pomozu.... a to ze schudnes z prs sa neboj, vacne z nich chudnut nebudes.. schudnes z nich, mozno vela, ale nejake ti isto zostanu, a potom to pojde aj z ostatnych casti tela :)
ved.. ake mas miery?

nikjaaa

no baby, aspon nie som sama ;) ale fakt ma to uz..stve! prsia mam ako lentilky a dole som siroka :( zadok mam uz v pohode, teda som docela spokojna... ale toto :( uz sa bojim chudnut lebo nechcem skoncit s plochou hrudou. a dole by som ostala ko teraz :(

carey

ahoj, ani ja ti neviem poradit, tiez mam ten problem, ked schudnem tak z hornej casti, tiez prsia skoro ziadne a boky, zadok koniec sveta...

xixia

Júj...hovoríš mi z duše, no bohužiaľ neviem ti poradiť...možno ťa poteší že nie si sama :o)) Mne sa raz podarilo schudnúť 10 kg. vtedy som mala ideálnu postavu, len to bolo pred svadbou. Teraz som rok a pol po pôrode a vyzerám ako hurka. :o)