Pozitivny tehotensky test, druha ciarka velmi slaba...

Príspevok v téme: Pozitivny tehotensky test, druha ciarka velmi slaba...
Sophie989

ahojte... chcela by som poprosit o radu pripadne sa opytat, ci mate skusenosti s pozitivnym tehotenskym testom, ak ta druha ciarka bola iba uplne slabo viditelna.... menzes mi meska 6. den, spravila som si teh.test ale ako som uz spomenula, druha ciarka bola iba slabucko viditelna... sem tam ma pobolieva v podbrusku ako keby som mala dostat menzes, ale namiesto neho mam iba do biela sfarbeny vytok, ktory ale nesvrbi, nepali, proste nic.... bolia ma prsia, bradavky sa mi zvacsili aj farba sa zmenila.... okrem toho som mala problemy s mocovym mechurom, co vraj tiez moze oddialit menzes....ale ten teh. test mi vrta v hlave... dakujem za pomoc

erika10

Ahojte dnes som si robila test a jedna ciarka bola ruzova adruha taka slabsia... a strasne ma bolia prsia moze byt ze som tehotná? :-)

Dominika21

no ja som si urobila další test asi po týždni a ten vyšiel negatívny . Neviem či kupujem zle testy alebo čo. Neviete mi niekto poradiť nejaky fakt že dobrý a spolahlivý test ? :-) za odpoved dakujem

FERBQNR

Aj ja som mala uplne slabucku ciarocku na teste este pred vynechanou ms....bolo ju vidiet len na svetle ked som otacala testom ..no a po par dnoch uz nabehla pekne ciarka ;-)

Dominika21

Zdravím , robila som si teh. test a druhu čiarku som mala velmi slabu :/ bolo ju vidno len na dennom svetle . Neviem či to mám pokladať za tehotenstvo či nie. Býva mi aj zle proste z ničoho nič to zrazu príde . za radu vám dakujem mám len 16 pomaly 17

Agnes998

lulu kludne mozes pockat, lekar ti teraz aj tak nespravi ziadne vysetrenia ani ultrazvuk, na to je skoro. A gratulujem :-)

lulu886

Ahojte, od pondelka si robim baby testy a vsetky tri mi pozitivne.Tento týzden by mi mala prist mestruacia, a potrebujem poradit mam ist k lakarovi hned ked mi v hned po sebe 3pozitivne testy alebo mam cca týzden pockat a az potom ist k nemu na vysetrenie?

ELISKA

AHOJTE CHCELA BY SOM SA SPYTAT MAM 6DNI PRED MS A MALA SOM NA TEH.TESTE DRUHU čIARKU ALE NEBOLA RUžOVA LEN TAM PROSTE BOLA.mAM TO BRAT ZA POZIT.TEST?

LETICIA

zajdi za gynekologom ze ti vysiel test pozitivny, mozes mat menstruaciu a mozes byt aj tehotna a moze to byt aj cysta, tak chod a daj vediet.