Pozitivny tehotensky test, druha ciarka velmi slaba...

Príspevok v téme: Pozitivny tehotensky test, druha ciarka velmi slaba...
Sophie989

ahojte... chcela by som poprosit o radu pripadne sa opytat, ci mate skusenosti s pozitivnym tehotenskym testom, ak ta druha ciarka bola iba uplne slabo viditelna.... menzes mi meska 6. den, spravila som si teh.test ale ako som uz spomenula, druha ciarka bola iba slabucko viditelna... sem tam ma pobolieva v podbrusku ako keby som mala dostat menzes, ale namiesto neho mam iba do biela sfarbeny vytok, ktory ale nesvrbi, nepali, proste nic.... bolia ma prsia, bradavky sa mi zvacsili aj farba sa zmenila.... okrem toho som mala problemy s mocovym mechurom, co vraj tiez moze oddialit menzes....ale ten teh. test mi vrta v hlave... dakujem za pomoc

Sophie989

nooo tesila som sa zbytocne.... ked som pisala nizsie v prispevku ze ma boli brusko ako na menzes, mala som pravdu....prisla mrcha, nechapem :((

LETICIA

tak sa mozes tesit, ale najlepsie bude ked pojdes za lekarom, my ti to tu nepotvrdime, mne vysla tiez druha slaba ciarka a bola to cysta.

LETICIA

sprav si este jeden o 2-3 dni z ranneho mocu kvalitny test, alebo zajdi za gynekologom on ti potvrdi a bdudes ista, no aj ja som bola tehotna a som este o tom nevedela a mala som bolesti ako pred menstruaciou aj prsia ma boleli a preco ten smutny smajlik?

nefinka

ja som si nedavno robila test, teda viacej testov. tiez som mala druhú ciarku najprv velmi slabunkú a pár dní na to, keď som si robila test znovu, bola už rovnako výrazná ako prvá čiarka:)

Sophie989

no to som citala v letaku...len ta ciarka bola fakt velmi slaba, musela som vyjst vonku na zahradu na normalne ,,denne´´ svetlo aby som ju normalne videla...ale momentalne ma tak boli brusko, ze mam pocit ze coskoro sa dostavi mrcha :(

nefinka

intenzita druhej čiarky nie je podstatná, máš to aj v návode. ak tam je, je jedno aká je silná/slabá, test je pozitívny