Skolioza a fitko

Maros75

Moonika- som v BA.
Neviem este kolko stupnov........mr mi robili pred par dnami a este som nebol u lekara,ale sam vidim,ze drzanie tela je ine ako bolo.

jankaaaaaaaaa

to ano.. ale treba tam postupne zatazovat tie svaly a cviky striedat. neda sa prist prvykrat do fitka a zacat hned civcit tie poriadne cviky na tu chrbticu a cvicit to pol roka stale to iste ..

Maros75

Tak jedno cvicenie to nebude nozne vsetky cviky spoznatOn sa v jeden den zamera na jednu cast a potom zas na inu cast chrbtice aby sa narovnavala tak ako sa ma.

Moonika

No dobre, ale tak potom stačí, ked si zaplatím tu jednu hodinu, a potom už ked budem vedieť tie cviky, tak na čo mi bude, budem si ich už sama cvičiť... vieš, lenže teraz dávať aspon 2x do týždna takú sumu, tak to je dosť...

Moonika

No dobre, ale tak potom stačí, ked si zaplatím tu jednu hodinu, a potom už ked budem vedieť tie cviky, tak na čo mi bude, budem si ich už sama cvičiť... vieš, lenže teraz dávať aspon 2x do týždna takú sumu, tak to je dosť...

jankaaaaaaaaa

konkretne cviky ti poradi trener, alebo si pozistuj na nete ake su to cviky. ja nemam ososbnu skusenost s fitkom ci skoliozou na vlastnom tele.. ale studujem VS ohladom tychto problemov, takze viem ti len odporucit vseobecne cviky

Maros75

Monika.....lacne to nie je. Jeden trening cca 15-20 eur.
Ale co je to oproti nasemu zdraviu?:) Je prvorade a clovek zdravy je aj stastnejsi.