Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Človek a život

ta3

Soul, ako uz bolo povedane, vsetko sa Ti v buducnosti osvedci, co sa v mladosti naucis, moj syn nemal snahu studovat ked bol na to cas, teraz banuje a tiez nemal ziadny zaujem o varenie a domace prace, dnes by chcel byt samostatny, ale nevie si poradit v zakladnych veciach, cim budu Tvoje vedomosti vsestrannejsie, tym lepsie, ak by som mala menovat to zakladne, co by si sa mal naucit je: cudzie jazyky, praca s pocitacom, studuj len to co Ta bavi, lebo ked je praca konickom, svet je ovela krajsi, dalej pre zivot potrebujes: mat rad sam seba, vazit si sam seba, zdrave sebavedomie, smele ciele a odhodlanost dosiahnut ich, pozitivne myslenie, pravdaze je toho ovela viac, ale toto povazujem za najdolezitejsie

lost

pridavam sa k nazoru-

JAZYKY

a mam na to extrmene dobry dovod

vsimnime si, uspech nspociva v Ing. Mrg. ci PhD/r. ci v comkolvek ale v tom ako dobre vie clovek citat, pisat, a rozpravat - u nas - po slovensky

a teraz si predstavte 100x viac prilezitosti, lenze v inom jazyku, english :)

mne sa to extremne vyplatilo, vediet anglicky.. a to som sa ani nesnazil, len tak trosku...

jazyky :) a odvaha.. nic viac nie je potrebne, vsetko ine pojde samo od seba, takmer :D

bibi123

soul-a k tomu uceniu sa novych veci-jazyky su samozrejme zaklad, ale podla mna je dobre vediet aj z kazdeho rozku trosku(od situacie na financnom trhu az po ako prebieha trening kulturistov:D), nech ziskas vseobecny prehlad... takto ziskane vedomosti Ti otvoria branu v komunikacii s velmi zaujimavymi ludmi

bibi123

presne system-nam na gympli vtlkala ucitelka do hlavy-pripravujte sa a ucte sa na kazdu hodinu, lebo ak nevyuzijete sancu ucit sa jazyk teraz, za par rokov si v jazykovkach za to budete musiet platit.. podcenila som to a teraz si v jazykovke za to platim:O)))

system

jo ako ostatny radia, hlavne jazyky, ja som to v skole nikdy nemal za potreby ucit sa jazyky ani mi to nikdy dobre neslo a teraz lutujem :(

soffa

jazyky hybu svetom.odporucam.otvoria sa ti moznosti o ktorych sa ti ani nesniva.pochodis svet ,je krasny,spoznas novych ludi.otukas sa,,budes sa spoliehat len sam na seba,..a este pocitace to je tiez dobra vec.hlavne tie 2 smery

mate59

naučiť sa tancovať je dobrá vec.Inak všetko, úplne všetko, čo sa naučíš bez ohľadu na to, koľko úsilia na to vynaložíš, sa ti raz v živote zíde a nikdy to nie je na škodu a všetko úsilie učenia sa ti kladne zúročí,ale časom.