gynekolog v TN

baculka

Asi pred dvoma týždňami som sa stretla so známou laborantkou z patológie a hodili sme reč aj o steroch z maternicového krčka a okrem iného som sa dozvedela, že špeciálne vyrobenými kefkami na odber steru cytobrušmi to v Trečíne robia len Dr.Hormannová a Dr. Mikuš

dada

noo, myslim, ze kazdy si moze povedat svoj nazor, o tom to predsa je...a blizsie by som to uz nerozvijala, je to kazdeho vec co si kto o kom mysli, nie???

Andrej

Celkom staci, ked napisete svoj tip na doktora...
a radsej sa nevyjadrujte k nazoru ostatnych...v znameni: "Kolko ludi, tolko chuti."

elsana

dr. kubalovej nie
chodila tam sestrenica vybajuje nazaz 3 pacientky potom si spomenie a uteka za predposlednou pretože jej zabudla dať recept

dada

...Nedoporucujem tychto gynekologov... vobec nie dr, Hormanovu, dr Fedornak, dr Mikus... vlastne ani jedneho z nich... MuDR Kubalova je mlada zena a hlavne chapava, mila a snazi sa pomoct hlavne svojej pacientke, nie sebe...

diblík

ku gynekologovi chodím už nejaké desiatky rokov a záleží mi na tom aby vyšetrenie nebolo odfláknuté a hlavne odkecané
vybrala by som si z týchto na základe skúseností mojich aj mojich známych/uvedené a abecednom poriadku/
Dr. Fedorňák Ozeta Veľkomoravská ul.
Dr. Hormannová Piaristická ul.
Dr. Krutáková stará poliklinika
Dr. Mikuš Merina Štefánikova ul
Dr. Sámel Tatranská ul

dada

Ahojky matika...aaale chodia aj babenky z TN... ja doporucujem MuDR Kubalovu, je to uzasna gynekologicka, ona ma ambulanciu na sidlisku JUH 2, je to na Halalovke, byvale diagnosticke zdravot. centrumtel. c. 032 6527 868... neolutujes... napis niekedy ako si sa rozhodla pa