Mestke uradnicky

Príspevok v téme: Mestke uradnicky
Maros75

Ako prekonavate aroganciu a nezaujem uradniciek vybavit vas promtne a milo,teda aspon s usmevom a ochotou??
Ja mam vzdy pocit,ze na uradoch zastal cas pred neznou revoluciou.
Niekedy ma ide z nich slak trafit a neraz sa mi stalo,ze som od zlosti vybuchol na nu. Kedy tam moze nastat zmena a kto by sa mal o to postarat? Alebo kam sa stazovat?

Deee

Ja mám asi take skúsenosti, že ked som vybavovala príspevok z úradu práce, nebol nikto kto by mi vedel povedať čo a ako, sú na to školení a len má posielali od dverí k dveram...po 3 mesiacoch papierovania som im zaniesla žiadosť hrubu ako Biblia, samozrejme zrazu si teta vsimla, že tu Vám chyba, další mesiac som zhanala papiere, nikdy viac, no a prístup asi taky, že načo ich s tým obtazujem...

úradníčka

Máte pravdu, tiež robím na "úrade" a musím povedať,že som zhrozená zo správania niektorých mojich kolegýň. Viackrát som to naznačila a aj priamo vykričala a nakoniec tou čiernou ovcou som ja.
Ryba smrdí od hlavy - bohužiaľ väčšinou vedúci tolerujú takéto správanie.

buitenlander

ja byvam tiez v zahranici a pristup ludi na uradoch ci len v obchodoch sa so slovenskom neda porovnat.tu je kupujuci pan a na uradoch vam vzdy milo pomozu(este som sa nestretla s debilitou).ale ono to pride aj na slovensko ako vsetko,len treba cas

ta3

Iveta Michael, to by som nikdy neurobila, odchadzala som do neznama, do neistoty, ale uz vtedy som sa s priatelmi rozlucila natrvalo, lebo som tvrdila, ze keby mi v cudzine co ako bolo zle, ze sa uz nevratim, totiz uz som si nic horsie nevedela ani predstavit a nemylila som sa, na Slovensku obycajny clovek uz nemoze ani dychat a lutujem vsetkych, ktori nemaju moznost odist alebo nemaju na to odvahu

ta3

System na Slovensku je chory, staznosti nepomozu, ja som sa pre nespravodlivost sudnictva a diskriminaciu zien na pracovisku musela vystahovat z republiky, asi som Vas nepotesila, ale je to tak

mate59

ak mám ísť niečo vybaviť na úrad, dvíha sa mi žalúdok už pri pomyslení na ne.Ale musím skúsnuť a nehádať sa s nimi, lebo keď sa taká baba šprajcne, nič nevybavím.