Medicina

Príspevok v téme: Medicina
DH 5

Vcera som nespravila skusku z biochemie, ktoru som si prenasala do 3.rocnika a tak budem vylucena zo studia.Teraz neviem, co mam robit mam este sancu ist aspon na osetrovatelstvo do TN na prijimacky, ktore robia v auguste. 1 semester som uz kvoli zdrav.problemom mala prerusene studium. Ucila som sa lenze mi to voci velkym kapacitam ako si oni myslia nevyslo.Neviem ci mam este skusit ist na LF znova na dalsi rok na prijimacky a ak sa bude dat nieco si dat pouznavat z tych 2 rocnikov. Boli ste niekto uz v takejto situacii, viete poradit? nazory ktore tu pisete o LFUK a studiu su mnohe pravdive i ked niekto tomu neveri, treba si to asi vyskusat.diky

kpl

Pokial chces byt lekarkou, tak si podaj tu prihlasku znova. A pokial sa ti to studium zda byt velmi narocne, tak skus nieco ine. Napriklad zachranarstvo, ci ako sa to vola. Hlavne urob to, co chces ty. A skus sa nepodcenovat. Moze ti byt absolutne ukradnute, co si myslia ini, aj ked su to blizke osoby. Je to tvoj zivot. Nenechaj sa nutit do nicoho, co sama nebudes chciet, nedaj sa zrazit na kolena. Poznam velmi vela ludi, co boli nuteni takto odist zo skoly. Niektori sa vratili, ini nie. Isli inam alebo pracovat.