Dermacol vs. Essence

Príspevok v téme: Dermacol vs. Essence
ursaar

Ktora kozmetika je lepsia? Od Dermacolu Acne clean alebo od Essence Pure skin clean?? Co by ste mi odporucili? Mam zmiesanu plet, mastnu hlavne v T-zone, sem tam nejaky ten pupacik a hlavne co ma najviac trapi rozsirene pory v oblasti nosa a na nose. Ktora kozmetika by bola vhodnejsia? Mate skusenosti s nimi? Dakujem za rady

ursaar

No ja sa pytam preto lebo tieto dve znacky som este nemala, ostatne co som mala Loreal, Garnier, Ab, Avene a ine nebudem tu menovat vsetky, lebo skutocne ich bolo vela a nic mi nepomahalo. Jedine teraz pouzivam Alverde to je taka neutralna, ani nepomaha ani neskodi. Ale chcem nieco co by mi tie pory stiahlo a nieco zeby aj rozjasnilo plet tak preto sa pytam. Takze z tychto dvojch mi poradte prosim ze ktoru a preco :) Dakujem

HenkaB.

Dermacol je síce dobrá značka,ale mala som dvec elé sady balení od dermacolu so samými výrobkami na akné a tak (tieš mám zmiešanú pleť) a nepomohli.. Najlepšiu skúsenosť mám s tampónmi od Garnier v takej "dozé" či čo to je,sú velmi dobré,alebo dá sa povedať aj perfektné,pretože mávala som strašnú pleť a to vážne,začala som ouživať dermacol,nič nepomohlo :(.. a potom tie garnier každý každučký den a ešt eosm si kupila dalšie balenie. A výsledok trvá :) Úžasne môžem odporučiť.
PS: Essence nemám v láske (aspon čo sa týka o túto vec)