Cyklistika - obuv

Príspevok v téme: Cyklistika - obuv
denisaKE

ahojte,
rada by som začala s cyklistikou, avšak som takmer úplný amatér. S výberom bicykla mi poradili v obchode, nohavice a tričká tiež nebudú problém. Čo ma však trápi je obuv, neviem ako vybrať vhodnú obuv, mám bicykel s obyčajnými pedálmi, ale viem, že bicyklovať v teniskách je časom horor :) akú obuv by som mala zvoliť, aby vydržala aj mimo pedále - ľahšiu turistiku. Budem rada, ak dáte nejaké typy na dobré cyklo tretry pre dámy za normálnu ceny, prípadne typ obuvi, ktorá by mohla byť vhodná.

JankaVeselka

Čo sa týka doplnkov na bicykel, tak určite odporúčam Bookman, majú ich na www.cyklospeciality.sk, tam máš zaručenú kvalitu, skús pozrieť. Ja mám od nich osvetlenie a je perfektné, ani raz ma nesklamalo.

Kubelka

Ja nosím na bicykel klasické tenisky ale viem že je aj špeciálna obuv ale myslím že na to moje rekreačné bicyklovanie mi tie moje stačia.

Zuzana Z

Nie nie, vyberam. Pozerala som na cyklospeciality na mestsky bicykel, zase ziadne extremne vykony od seba neocakavam :D skor tak rekreacne :))

Bbianka

Baby prilbu určite! to je najdôležitejšia vec. chrániče na lakte sú celkom fajn tiež :-) ale hlavne tú prilbu je naozaj treba mať

anjelik1678

Ja používam, určite je to potreba. Kúpila som si chrániče na kolená i prilbu na elementstore, a dobre mi tam aj poradili. :) určite sa to vyplatí. Priateľ si u nich kupujé i iné veci na bike

ivanuska265

pouzivate aj nejake chranice a tak? chcela by som vyrazit na bicykli aj do terenu, trochu do lesa a tak, no bojím sa ze sa rozlamem niekde :D

Glam

Ahoj :) ak chces super boticky tak si mrkni tieto SPECIALIZED COMP MTB TRETRY ja ich mam z kaktus bike-u a nesmierne dobre sami v nich jazdi ... ja ich pouzivam na jazdenie do prace a cez vikend na priehradu a sem tam do lesa