priatel a vzdialenost

Príspevok v téme: priatel a vzdialenost
ciara133

ahojte..mam taky problem, ide o to, ze s priatelom byvame od seba cca 75 km co nie je az tak vela viem, cez skolsky rok to bolo v pohode, lebo studujem v jeho meste ale teraz su prazdniny a uz sa neuvidime tak casto...a problem je tu hlavne s mojimi rodicmi...on moze chodit za mnou aj ja za nim, ale nechcu aby som unho prespavala..takze ich predstava asi taka ze odidem rano a vecer sa vratim domov a to mam 22 rokov ach :/...co robit v takej situacii, vie niekto poradit? komunikacia s nimi velmi nepomaha...

ta3

ja mam trochu odlidny nazor ako tu doteraz odzneli, na jednej strane sa citite dospeli a nechcete byt rodicmi obmedzovani, ale na druhej strane este ste kludne nechate rodicmi financovat, ak chcete byt nezavisli, prosim, potom ale vo vsetkom, dnesna moralka u mladych ludi je dost uvolnena, ale si nemyslim, ze to Vam mladym prospieva, takze ja by som bola za to, aby Ciara rodicov respektovala pokial ju zivia, vsak sa az take strasne zase nestane, ked pocas prazdnin sa budu stretavat iba cez den, viem, ze mladych som tymto prispevkom zdvihla adrenalin, ale si myslim, ze mam pravdu a az budete Vy mladi rodicmi, potom pochopite konanie svojich rodicov, tak a teraz sa mozete do mna kludne obut a tiez by som uvitala naroz na danu vec aj ostatnych rodicov

Iveta Michael

davoos...

povedal si to síce trochu drsne ale je to pravda:(
mňa tiež tak isto strážili doma..a najmä mama ale ja som sa dokázala osamostatniť už v 19-tich rokoch a jednoducho som ušla...mama bola na nočnej a ocino bol na služobke kdesi v ČR a ja som si naplánovala útek ktorý mi parádne vyšiel:)))) sestra mi potom hovorila ako mamina zúrila ked zistila že som utiekla..ale nešlo to inak. Mne teda tá sloboda rozhodne za to stála...a aj stojí..lenže teraz už mám 39 a na svoje dobrodružstvo si náramne rada spomínam ešte dnes:))

davoos

Ty vole... 22 a toto. Sranda ako sú rôzny ľudia úplne odlišný čo sa týka zrelosti. Niekto hrá v 22 ešte počítačové hry a správa sa ako decko a druhí už majú rodinu, byt, makajú na seba... Si asi veľmi slabá osobnosť, keď ti toto povedia... By som už v ten deň u nich nebýval, keby mi toto povedali v 18, nie to v 22, kriste pane. Ja už som mal svoj život od 14, si neviem predstaviť, že by mi nečo takéto povedali, lol. Nenechaj zo sebou vyd*bávať, lebo si bude aj v živote, každý s tebou robiť čo chce a tomu ver, že hej... Keď si takáto "trubka"

kačenaaa

ciara mas 22 rokov, je nacase aby to tvoji rodicia pochopili.. proste prespi kludne unho, ved uz nie si dieta a pokial to tvoji rodicia neakceptuju, tak si budu musiet casom zvyknut.

Deee

Ani mna rodičia nechceli pustat, pár krát sme si skočili do vlasov, kým pochopili, že to nie je nejaká znamost, ale môj budúci manžel, pár mesiacov rodičia skúšali prosbami hrozbami zakazmi a postupne to utichlo, stale vraveli, ze mam spinkat doma, ale to som uz bola skoro na 80% odstahovana, mala som 20