obyčajný chlap

Príspevok v téme: obyčajný chlap
čučoriedka24

kde stretnúť obyčajného chlapa? nejako ma to dlho netrápilo, ale začína mi niekto chýbať....nechcem, aby mal peniaze, byt, drahé auto. len nech sa správa normálne, nepije a má ma rád takú aká som..nechodievam ani na diskotéky, ani do braov, ani do kaviarní, tak ako a kde sa zoznámiť? na nete je to samý úchyl, alebo zůfalec ak aj normálny chlap, tak je príliš hanblivý na to, aby sa stretol...

sway.

uhlie rada by som isla s tebou,len som stale v tej blbej Prahe...Takze dnes s kolegom. Ak pridem do BA,mozme nieco dohodnut. Cez vikend by som tam mala byt.

sway.

čučoriedka24 co takto sa zoznamit pri spolocnych zaujmoch? Sport,praca,kultura? A podla mna si nejak neuvedomujes negativa takeho "obycajneho chlapa" :-) Ale ved skus,su aj taki co nepiju ,nefajcia a spravaju sa normalne a dokonca ta budu mat radi taku aka si.Ale pocitaj aj s nasledkami. Ja bohuzial viem o com hovorim,ono to vzdy niekde inde vypali..Ludia nie su stroje a maju aj svoje vasne...

čučoriedka24

uhlie, to snáď nemyslíš vážne toto, nemáš na čo útočiť, tak útočíš na tú jednu gramatickú chybu?