Deprim otazka

Onn

mesiac som chodil na inekcie a som sa citil fajn a potom som pochopil ze ma vlastne len nadrogovali ... zacal som jej rozpravat svoje problemi a ona ma odbila ,ze ona nieje psychologicka a som sa citil tak ze by som sa hend obesil keby som mal lano pri sebe

Maros75

onn- tak ak mas taky pocit.......tebe uz niet pomoci. Ty sam si nevies spravit v hlave poriadok a inym neveris. Hold smola.

kpl

Depresia je choroba. Pises, ze si zufaly. Tak ju liec liekmi, ked ine nezabera. Objednaj sa k psychiatrovi, zalezi len a len na tebe, ci sa chces naozaj uzdravit alebo len vyplakavat. Dnes ku psychiatrovi chodi tak vela ludi, ze by si bol prekvapeny. A najlepsie spojit to so psychoterapiou a odstranit prcinu depresie. Vsetko sa da, vzdy je cesta ;)

kpl

Onn a aky mas problem? Preco sa potrebujes ukludnovat?
Pri lubovniku pozor, nesmies chodit na slnko a kombinovat s niektorymi liekmi, ci bylinkami.

Hippokrates

Momentálne rastie bylinka - Ľubovník Bodkovaný. Aj si ju nasuš a môžeš ju piť aj čerstvú.Var si z nej čaj. Nesmieš však chodiť na slnko, lebo počas užívania si precitlivelý na slnko a ľahko sa spáliš
zdravie.pravda.sk