cudna stolica

Príspevok v téme: cudna stolica
koala24

chcem sa tu spytat ci tu nema niekto skusenosti ze ma v stolici male cierne ciastocky ako keby to bola pomleta kava!moze to byt aj naozaj z tureckej kavy?ze to zaludok nestravi?mam trhlinu v konecniku a niekedy krvacam,a tiez patovitu stolicu co tiez neviem co znamena!mohli by tie ciastocky byt aj krv/vobec to tak nevyzera ze to malinke cierne fakt ako kava Prosim poradte

Nette306

Dobrý ďeň!
Mám 14 rokov a je mi dosť čudné sa to takto pýtať ale prdsa len to može byť vážne a čo potom ....
Nedávno som si prezerala stolicu a našla som niečo ako makové zrniečka , netuším čo to je je to naozaj malé ako mak ... A niektoré sú ako keby roztvorené a prázdne (prošla som na to pri utieraní sa ...

Nette306

Dobrý ďeň!
Mám 14 rokov a je mi dosť čudné sa to takto pýtať ale prdsa len to može byť vážne a čo potom ....
Nedávno som si prezerala stolicu a našla som niečo ako makové zrniečka , netuším čo to je je to naozaj malé ako mak ... A niektoré sú ako keby roztvorené a prázdne (prošla som na to pri utieraní sa ...

Jaja15

Neboj krv to nie je a určite to nie je ani psychické:o) Budú to nejaké zrniečka z jedla, porozmýšľaj čo si jedol posledné 2-3dni....môžu to byť zrniečka z fíg, chia semiačka... je to niečo nestrávené z jedla...a nejde ani o zlé trávenie, je to jednoducho nestráviteľná časť potravy ktorá sa vylúči stolicou....tie trhlinky na konečníku sú pravdepodobne zlatá žila, dávaj si pozor aby si nemával zápchu, zvykne to krvácať ale nie formou zrazenej krvi, ale ako čerstvá jasnočervená krv

Nufko

Dobry den ja sa chcem opitat ci mate niekto skusenosti s ciernou stolicou s takymi bielimi pasykmy dost sa bojim prosim poradte mi co mam robit. Dakujem

iggy

Ja mávam tiež to isté, a naozaj je to zo psychiky... Keď je človek už tak vytažený, že melie z posledného. Ale pokial som ja v pohode, že nemám depresie a som v kľude, tak vôbec tieto problémy nemám..

Lulu2011

zrnak - ja si myslim, ze je to z celozrnneho peciva, chvilu som jedla len biele rozky a prestalo to, ked rozlomis celozrnnu zemlu, je tam plno gebuzin

Zrnák

Som rád, že tu niekto píše o tomto probléme.Nechcem reagovať na tie arogantné príspevky, ale mávam tento problém aj keď nepijem kávu, ani nejem makové.Tiež som si myslel, že to je krv, ale nie je tie zrniečka sú tvrdšej koezostencie.Tiež sa mi žiadný lekár k tomu nevyjadril. Urobil som si aj test na stolicu krv to nebola.Bude to niečo s trávením. Mám teraz predpísaný PANZYTRÁT a už dlkšie ten problém nemám dúfam, že to vydrží. Určite to nie je pre psychyatra, ako radia pseudoodborníci.

tpch

Ano, ked pride pacient k psychiatrovi s tym, ze ma tenku stolicu s ciernymi bodkami, tak ho rovno posle na uzavrete oddelenie a poziada o zbavenie svojpravnosti :-D