Mariuhana a priateľka

Príspevok v téme: Mariuhana a priateľka
dw61

Dobrý deň.

riešim menší problém. Moja priateľka, s ktorou som skoro pol roka, mala trošku horšiu minulosť. Síce to nie je teraz pri mladých nič zvláštne, ale okrem alkoholu a cigariet sa často aj zhúlila. Potom asi okolo Vianoc prestala a doteraz nemala, pomedzi to sme sa spoznali a vie,že by mi to vadilo a že by ma to sklamalo a preto sa snaží ešte viac.

Viem ale aj to,že má často absťáky. Je v bande, ktorá si často zahuli a ktorá jej často ponúka. Zatiaľ čo viem, odolala vždy, ak mi neklame. Absťáky nie sú na tom nič zvláštne,ale, odoláva už pomerne dlho.

Teraz mi ale povedala,že by si aj možno v lete,alebo na narodky dala.. Zvládam to veľmi zle, neviem prečo, ale je mi až do plaču keď hovorí,že by si znovu dala. Vravím jej že nechcem aby sa k tomu vrátila,ale ona mi hovorí,že to nie je vrátenie sa ale len tak jedenkrát , \"vyhodiť si z kopýtka.\" ja s tým ale vôbec nesúhlasím a veľmi sa bojím, viem že je silná,ale vadí mi aj ten jedenkrát.

Preto chcem poradiť, čím ju mám od toho odhovárať, čo mám urobiť, aby sa na to \"vysrala\" a zároveň mi to nedávala nejako za vinu a nehnevala sa.Dík

dw61

ninka255:

veď to,že sa toho bojím,že bude mať potom ešte väčšie chute. No tak asi sme to nepomenovali správne, absťáky mám na mysli,že má riadne chute často, že ju trhá za tým keď sa v bande húli a ponúkajú ju.

veves:

keď sa jej to spýtam, povie mi,že zo zhulenosti sa nepodvádza, že sa nemám báť. A ktomu dalšie, ona mi kľudne povedala,že môžem byť s ňou vtedy a aj si dať ak chcem. lenže ja si to nedám ani za nič.. a ani nechcem vôbec aby si ona dávala..

veves

spytaj sa jej ci si aj ty mozes vyhodit z kopytka s inou zenskou:) ved len sem tam v lete alebo na narodky:)
nech sa k tomu nevracia je zavislacka. moj chlap bol to iste, akurat ze dlhe roky bral piko a herak, teraz je už cca 6 rokov cisty ale sam sa napr. boji ist pomedzi znamych na dlshie alebo bezo mna, ma strach ze sa neudrzi.

ninka255

samozrejme že ju máš odhovárať,keď si dá raz zase bude v tom, je to závislosť.hovoríš že máva absťáky, absťák môže mať iba vtedy ak si zahúlila a potom zase chvíľu abstinovala.takže neviem,neviem či potajme nehúli.

blondula

moj priatel tiez fajcil marihuanu a velmi casto,ale mne vravel,ze mu to pomaha zaspat :D ale aj tak byvalo,zaspal.inak ked sme boli v Spanielsku,tam skoro kazdy to ma pri sebe a aj to fajci.aj ja som si sem tam dala 2-3 tahy.dokonca ti priatelia tvrdia,radsej si zahulia nez aby sa mali strieskat :DDD takze na takejto "huliacej" akcii som bola nejeden raz.byvala velka zabava,ale zeby mi to chybalo ?? ani nahodou.... !!