za psychologom nepojdem

Inn

mám 31 a pred rokom som pre iné problémy chodila rok k psychologovi a nehanbím s zato neni začo...je to taký istý lekár ako zubar neurolog ortoped....nie je začo sa hanbiť!!!

ach jo

Jaaj, tak naco tu vypisujes teda?? Tak nechod a basta a trap sa ... som sa liecila u psychiatra dvakrat na uzkostnu poruchu a som sa z toho nezblaznila, ze som tam bola...a pomohlo mi to,,, ach jo, komu neni rady, tomu neni pomoci... howgh

salmonela

Ja som bola dvakrat na vlastnu ziadost hospitalizovana na psychiatrii... raz 5 a potom 3 tyzdne. pochopila som, ze bez odbornej pomoci sa moj zivot nevrati do starych kolaji. v tvojom pripade kazda rada draha, pokial nechces, trp.

lenca45

Monika-babika - Tebe mozno psycholog nepomohol, ale poznam mnoho ludi, ktorym pomohli a velmi. Nie kazdy ma v blizkosti cloveka, ktory ho vypocuje, pripadne sa pred rodinou hanbi. Preto na zaklade Tvojho pripadu nezovseobecnuj, zbytocne oberas o nadej a pomoc ludi, ktori vahaju.

Pre Horneta: Uvedomujes si, ze potrebujes pomoc, to uz je len krok k tomu, aby si prekonal strach a ostych. Uvedom si, ze smrtou sposobis obrovku bolest ostatnym, rovnako ako mozes ublizovat Tvojmu okoliu svojim nezodpovednym pristupom k Tvojmu zdraviu. Mam osobnu skusenost s rodinnym clenom, ktory dlhodobo odmietal pomoc psychiatra ci psychologa prave kvoli akejsi hanbe. Trapil nas neskutocnym sposobom a k psychiatrovi sme ho dotiahli napokon viac-menej na silu. Tam si uvedomil, aky bol doslova sprosty a dnes moze zit normalne. Zivot nie je vzdy lahky, ale treba sa k nemu spravat zodpovedne a pouzivat aj rozum, nielen vsugerovane dojmy. Su to lekari, ktorych navstevuju tisice ludi - tak si to laskavo uvedom a spamataj sa, kym si mlady!

Monika_babika

Ziadny psycholog ti nepomozes to je len clovek ktory je mozno viac vzdelany ale najlepsie je mat niekoho blizkeho pri sebe a vyrozpravat sa.... a samovrazda nic ti nepomoze ja som mala tiez pokus o samovrazdu a ma chcely dat na psychiatriu ale potom si aj tak povedala doktorka to nepomoze musis zmenit svoj zivot a aj ked novych ludi spoznat mna mama zobrala do rakuska a teraz zijem pervektny stasni zivot...........

sureves

vcx-napis mi prosim ta na mail, presne takeho cloveka hladam...tiez chcem ist na psychiatriu ale chcel by som vediet co treba a ako to prebieha...

Annika1987

Vies co, necitam ani diskusiu podomnou, lebo na toto ti viem povedat iba jedno - ked nejdes k psychologovi s tym, ake mas problemy, tak aspon neobtazuj ostatnych. Co tu cakas, ze ti tu co??? Ked sa hanbis ist k psychologovi, tak sa hanbi a dalej sa trap, co nas do toho?