Prvá láska, prvé milovanie

Príspevok v téme: Prvá láska, prvé milovanie
Truffla

Caute, uz mam 17 a STALE NEMAM FRAJERA....

Ked sammi neikto zapaci je nemozne aby sme boli spolu.
Ale problem vo mne je ten, ze sa bojim prveho milovania. Nedavno som sa zalubila do jedneho ma 22 ale nehladal ziaden vztah, je to cirkusant takze tak. Ale zevraj on je taky ze ked sa najde nejaka baba, tak sa snou vyspi. A rozmyslala som zeaj ked on mna nemiluje ale ja jeho ano, tak preco to neskusit ? Ale najvecsi problem je v tom , uz som zistila, ze ja by som sa kludne s nim milovala kedze sa mi paci... ale bojim sa ze Otehotniem !

Potrebujem v tom mat istotu hocikedy, ze neotehotniem. Chcela by som pouzit kondom ale AJ nieco ine, lebo ja tomu nedôverujem.... Takze musim vymyslet nieco ine... Ale - tabletky nechcem, lebo sa z nich pribera a ak zabudnem tak su z toho problemy atd.... Ten kruzok co je tak to tiez nie lebo tiez tomu neverim.
Tak co existuje ? Je nieco co sa raz da a je tam dlho dlho ? A mozem si to dat aj HNED, hoci nikoho nemam a je to vzudy spolahjlive a nemusim sa bat ? Ze ak to pride nemusim riesit ziadnu ochranu lebo to uz bude vyriesene ?

PROSIM
VDAKA ;)

Truffla

Okej ale aj ked to bude laska ja by som nechcela by tehotna ani so svojim milujucim manzel kym nebudem chhciet ! .... Ide o nieco ako... cocky v ociach... mam ich v ociach mesiac a ani o tom neviem.... proste tam sa a vidim... a nieco podobne s ochranou...

Dalo by sa to vnutromaternicove teliesko uz teraz dat ?

sway.

Ak sa bojis,ze s nim otehotnies,tak s nim nespi:-)Oplati sa iba s tymi,pri ktorych by ti to nevadilo..toto nie je laska,pockaj;-)

Truffla

No hej ale ja chcem mat aj kondom ... ktory budem pouzivat stale ale AJ nieco co bude vo mne alebo pichnute vo mne ja neviem co, co tam bude dlho a ntreba sa tomu venovat

Ainka

hlavne pouzi kondom, pretoze iba ten ta skoro naistotu ochrani pred pohlavymi chorobami..a kedze je tvoj drahy cirkusant,...a ako pises, spava so vselikym, aspon jednu urcite mat bude.