cim nahradit maso?

smajliQa

jankaaaa

ale ryby su jediny zdroj fosforu, raz za cas by bolo vhodne ich jest.. aj ked iba raz za mesiac, alebo raz za dva mesiace, aspon sem tam si otvor konzervu s tuniakom :))

inak ja tiez ryby skoro vobec nejem, mne sa to nechce pripravovat... aj ked lubim velmi lososa napriklad.. alebo tresku,,, ale treska v majoneze je dost kaloricka tak som ju uz dlho nemala.asi rok.a vyprazana tilapia... fuuu
a potom tiez mozem grilovaneho pstruha.. juuj mnam... len kto by mi to vyvaral... nic ine mi nezostava, len otvorit si tu konzervu s tuniakom.

jankaaaaaaaa

ja tiez nejem maso, uz asi od 7mich rokov a nechyba i to. jem vsetko ostatne normalne, nesnazm sa ho nicim ahradzovat zamerne. a citim sa v pohode:D ani ryby skoro vobec nejem

smajliQa

:D no tak ja nemam to stastie, ze by mi niekto na zvoncek zvonil, ze halooo suseda, tu mate jelitka, polievku, a este neviem co,,, oskvarky :D
ale nasi hej... :D tam sa to tak robi ty koxo :D
ale zato mame znameho co nam nosi mdivinu,, je polovnik, tak to vzdy ocino gulas robi.. he :D

blondula

zase si ale nemysli,ze krv nam z plafonu kvapkala :DDDD ... polotovary ja ani nemusim,ale cakam,ze kery sused bude zabijat :P na dedine sa nosi aj susedom vysluska :DDD

Slobodna

mäso bohužiaľ ničím kvalitne nenahradíš, roky sa o to pokúšam. No ak ho jesť nechceš, musíš mať zvýšný prísun iných bielkovín- soja, ryby(ale aj to je mäso :) ),kyslomliečne výrobky a hlavne zaradiť do svojho jedálnička viac strukovín

smajliQa

fuuuuj, to musi byt inak hrozne, ked to teraz tak pises :D
radsej kaufland a polovyrobky :D
haha.. ale ne, robim si srandu.. jasne... take jelitka fajnucke.. mnam :))

blondula

smajliQa.... to hej,aj my sme mali jedinecne svine,krasne vychovane,najkrajsie v dedine a v okoli :DDD a aj vynikajuce veci sme robili,ale nesmela som byt pri tom.ked som bola a vsade ta krv a ten divny pach :-( fuuuj....

blondula

bohuzial ja mäso nemozem nahradit nicim :-( my sme mäso mali doma vzdy !! jedine kedy mi nechutilo bolo to,co sme doma svine mali :-( tie zabijacky sa mi hnusili a hnusia sa mi dodnes !!!! este tyzden po sme sa nemohli zbavit tej masnoty vsade :DDD nastastie uz nemame doma nic co by sme zabijali :-( len par oprsanych slepic co nam vajicka nesu :DDD