Trsy na mihalnice

arwen

ahojte.vase vlatne riasy si vytrhavate preto.lebo trsy sa musia odstranit specialnym odstranovacom na trsy.som kozmeticka a mam s tym skusenosti,ze sa baby snazia si ich odtrhnut.nikdy to nerobte.radsej nejaku tu stovku na ich odstranenie obetujte a nepridete o vlastne riasy.

scarlett298

Rada by som poradila všetkým dievčatám,ktoré chcú vedieť, či sa oplatí lepiť trsy mihalníc. Raz som to skúsila na oslavu a to len od polovice oka a nikdy viac.Nemám moc vyrazne mihalnice a okrem toho som chcela skusiť ake budu.Je to strašna babračka na hodinu,a vydrží to dlho len vtedy ak sa nebudete umývať, kúpať,a hlavne spať len na chrbte. Inak je to na nervy, pretože celu noc som rozmyslala či sa mi nejaký trs neodlepil (lepidlo nevydrzi tak dlho) az sa mi o tych mihalniciach aj snivalo,no jednoducho podvedome stale rozmyslate či vam to vydrží, ako spať, ako sa umyvať...No radšej si vytočím kliestikami a dam kvalitnu špiralu a mam rovnaky efekt a žiadne starosti.Ja neodporučam vôbec.Cena jedneho trsu je 20,-sk, tak na obe oči asi tak do 500,-sk počítať treba a je to tak na jeden den,viac to nevydrží.

jaja

ahojte baby lepi niekto trsy?ja ma doma ale bez lepidla a neviem si ich nalepit ja som to mala uz asi 3krat a v pohode som spokojna

meryluu

ahojte ja mam tiež problemy s mihalnicami povydtrhali sa mi pri umelých trsoch. A dosť pomaly rastu tak ak nietko bude vedieť niečo čo by im pomohlo tak mi dajte prosim vedieť budem rada.

kaskaaa

Ahojte...mnoo dala som si tiez trsy nalepit no pravdu povediac uz to nikdy nespravim polovica mojich mi vypadla som z toho nestastnaa umele su krasne ale uz nikdy ich nedam na ocii nikdyy...nepoznate nejaaky trik aby mi rychlejsie narastliii??napiste mi na e maill dakujeem

lussynda

Caute.Tak aj ja som si davala trsy na stuzkovu bolo to velmi pekne, vobec mi to nevadilo, vydrzalo to 2tyzdne ale teraz mam take znicene mihalnice ze som z toho zufala si to uz nedam urcite spravit...

adela64

ahoj,ja som si pred dvomi tyzdnami kupila na internete umele trsy a to ti je vec!!!krasa!ja si ich lepim sama,no kedze po nalepeni si ich aj namalujem a kazdy vecer sa odmaluvam a pekne cistim plet,tak si ich skladam.Lepidlo ti ich neznici ani neodtrhne,das si ich aj sama,trochu sa ti asi prvy krat budu triast ruky,ale vysledok stoji za to;-)ja som za ne dala 175sk:-)odporucam!!!

aerogirl

Ahojte. Tak ja som si ich davala na stuzkovu stredna velkost. Lepenie trvalo cca hodinku a vdrzalo mi to tyzden- potom mi to pomaly zacalo opadavat tak som to dala dole. Je to super vecicka nemusite sa malovat rano zobudite a ste hotova :) len potom ked som si to sama prvy krat davala dole tak som si polku mihalnic vytrhala ale narastli takze pohoda :)

elle

Ahoj sashka, ja som mala na mysly tie klasické trsy, ale existujú aj trvacne, také čo vydržia týždeň, ale na tie sa musíš popítať v nejakom salone. Jedna moja známa to mala tiež na dovolenke ale postupne jej to schádzalo, vytŕčalo jej to, tak si to musela strhavať a parkrat si strhla aj svoje riasy. Vieš morska slana voda je predsalen agresívnejšia. A o cene nemam ani potuchy . Teraz chodim na kozmeticky kurz tak sa tam na to opítam mojej vyučujúcej a napísem ti. Pá
Mimocodom Alex-vizážista nadrába vo svojom novom salone riasy, je to novinka a tieto vydržia 3 mesiace a stoja 8000.- Len pre zaujímavosť:-))

sashka

takze sa mi asi neoplati ich dat kvoli dovolenke pri mori aby som sa nemusela malovat..ked vravite ze voda ich da dole..no skoda:(