panic v 46

Príspevok v téme: panic v 46
Danuska45

Potrebujem radu.,mam 45 rokov a nasla som si priatela, kt. ma o dva roky viac. Poznali sme sa z videnia, ale k zlizeniu prislo len vlani . Pri jednej prilezitosti mi povedal, ze este nemal sex. Dost ma to vydesilo., ...Po case doslo k styku. Uz sme viac krat spolu boli, ale vzdy ma problemy., Tazko sa mu postavi, a ked je uz aj vo mne, tak mu klesne a zas trva dlhsie kym sa mu postavi, vacsinou ked si ho sam posucha
ale nikdy nedojde k orgazmu., tj vystrieka sa az ked nie je vo mne., a tiez si to musi sam spravit. urobila som vsetko mozne. nikto nas nemôze vyrusit, mala som na sebe pekne pradlo, trochu sme si vypili, jednoducho nic nepomaha. a ani kondom sa neda pouzit, lebo pri ochabnuti mu spadne., anti nemozem uzivat, tak pouzivam krem, tam ma zas vyhovorku, ze to klze, ked sme si vypili mal vyhovorku, to pitie, ked sme si nevypili, zas, ze ma stres...mobily boli vypnute. obidvaja sme slobodni., uz fakt neviem. od janu sme si palnovali dov v zahranici, nakoniec som isla sama, lebo zacal cuvat, mal vyhovorky, bal sa o mamu, o vsetko. myslim,, ze keby ma mal rad, tak ide . chcela som ist na dov s nim-k moru preto, lebo tam by sme sa lepsie spoznali., ako sa mame spoznat, ? inak? on nerobi-je na dochodku a ja pracujem. na dov. by sme boli spolu dlhsie a byvali by sme spolu tak by sme sa spoznali dobre, inak este spolu nebyvame. Najviac ma zarazil jeden z dovodov, preco nechce ist na dov. ze sme nestravili spolu ani tri dni spolu a on sa boji, ze ako to tam pojde.on nikdy neprejavuje iniciativu, podme tam a tam, nikdy ma npozval na predl. vikend.fakt neviem co mam robit. ma dost rokov, ba vedel co chce, divne mi je , ze v jeho rokoch nemal sex. ja tiez nemam skusenosti, ale daco mam. a ja uz nechcem byt ta co navrhne podme ....nech to skusi on., skusala som aj to. teraz som sa utiahla, nech preberie iniciativu a on nic, pusu mi da., ale ked je blizkosti vo mne, ked som sa vratila z dov. tak mi ani pusu nedal. rozmyslam na rozchode, alebo , ze ostaneme len tak kamaratmi. neviem

User_37597

inak nepomyslala si na moznost ze mu nestoji a preto sa nepokusa sam od seba nic?akoze mu to tam nefunguje a hanbi sa.to je velmi pravdepodobne ze sa hanbi ked sa to stava casto.

M74

No asi doteraz nemal vážny vzťah a možno ani nevie ako sa má správať k partnerke. A keď niekto začína so sexuálnym životom v rokoch keď ostatný sním pomaly končia, tak to asi nebude ideálna štartovacia pozícia.

blondula

hm.... hovori sa,ze vekom to nejako ustupuje u chlapov :-( nie som chlap,neviem.ale ak je to pravda,tak asi si s nim uz fakt velmi neuzijes co sa tyka "postelnej gymnastiky" :-(