update norbiho tajomstvo

Inga1575

dakujem, idem si kupiť tie racio chlebíky a uvidime, vieš ja len hladám ine riešenie ako je 90-DD a podobné diety ktoré sa mi neosvedčili, ved za to nič nedám

Inga1575

jasné to máš 100%-nú pravdu, aspon stiahnem žalúdok, ja som síce nejedávala extra velke porcie tak to nebude až taký problém, no uvidim ako dlho vydržím :-)

smajliQa

hej viem co sa ma dokedy, aj ako je to rozdelene, ja som skor myslela ze ani pri tejto norbiho diete, kde mas takmer vsetko dovolene, sa to nesmie prehanat..
ved ked si das dva taniere zemiakov na obed, tak neschudnes ani keby co.. chapes... tak som to myslela,,,, ze treba aj tak pozerat na porcie..

Inga1575

smajliQa: doobeda môžeš všetko do 12.00 do 15.00 ešte ryžu aj zemiaky a po 15.00 len bielkoviny: maso,syry,zelenina a ževraj racio chlebíky, no nemala by sa múka a cukor. neviem o tom že by sa rátali kalorie a stými buchtami je to jasné ja osobne take raňajky nemusim radšej mám cel.pečivo so šunkou a tak.

smajliQa

inga

a budes si ale aj tak kontrolovat prisun kalorii?? ratat ich?? lebo asi je tiez dolezite, ze teda ked sa moze papat do 12:00 muka a cukry,,, tusim...
tak tiez ak si das na ranajky 3 lekvarove buchty posypane cukrom a k tomu sladke capucino, tak to nebude mat ziaden ucinok :)

Inga1575

smajliQa: áno je to tak ako píšeš ja by som to chela vyskúšať lebo potrebujem zhodiť aspon 10kg, skúsila som 90-DD ale z tej mi bolo zle a malo som schudla tak uvidim čo mi "dá" táto "dieta"

smajliQa

inga

ano ano, presne, toto sa mi zda skor ako zmena zivotneho stylu, taka uz nejak dokonca zivota :) ze proste clovek sa snazi zmenit stravovanie a zle jedla vyluci zo svojho jedalnicka...

alebo teda konzumuje ich oba dovtedy aby nepribral... rozumne...
len by som to nenazyvala dietou..

Inga1575

bibisa: to nechápem ani ja prečo prachatá? asi si to nečítala tu vôbec nejde o tie špec.pripravky ktoré samozrejme majú ale o princíp stravovania.
smajliQa: dosť som o to čítala to nieje dieta ako taká ale zmena životného štýlu a myslím že prehrešky budú tak ako v každej diete