chce mi slúžiť

Príspevok v téme: chce mi slúžiť
Ticia

Ahojte,
neviem, či to vôbec patrí do tejto témy, ale rada by som Vás poprosila o Váš názor, prípadne skúsenosti, ak s tým niektorí máte. Spoznala som muža, ktorý je odo mňa o 4 roky mladší, fešák, dobré postavenie, zabezpečený,slobodný, samostatný. Sympaťák, s ktorým som sa nedávno spoznala, ale zarazila ma na ňom jedna vec. Javil sa mi ako normálny muž, no posledné dni mi stále dookola opakuje, že ma chce rozmaznávať, kupovať mi čo len chcem, môžem mu rozkazovať. Chce ma poslúchať a to mi je hrozne divné. Nie je to nejaká úchylka? Pýtať sa na to, aké účty mi môže zaplatiť? A, že mu môžem hocičo prikazovať? Mne to príde choré. Nie sme spolu dlho, ani sme spolu ešte nespali, ale začínam sa normálne báť toho správania. Čo si vy o tom myslíte? Ja som sa ešte s týmto nikdy nestretla, tak by som bola rada, ak by ste vyjadrili svoj názor.
Ďakujem.

lulu22

alebo mal predtým partnerku, čo bola taká harpia, že mu len rozkazovala :D a jemu sa to zapáčilo :) som teda aj ja zvedavá, ako toto bude pokračovať..

Ticia

Máš pravdu čerešňa, to fakt budem skôr ako jeho matka, než rovnocenná partnerka. Rozkazovať mu, čo mi má kúpiť, čo zaplatiť. Viem,že mnohým ženám by sa to asi páčilo, no len mne to príde dosť divné. Ale čo sa týka sexu, vôbec zatiaľ na mňa netlačí, asi to musí dostať príkazom :-)
V každom prípade, budem informovať ako sa to vyvíja ďalej. Naozaj som sama zvedavá, nikdy v živote som sa s tým nestretla a ani nepočula, že by mal niekto s tým skúsenosti.
Inak ďakujem za Vaše názory :-)

čerešňa

No neviem, ale pri mužovi, ktorému treba rozkazovať a urobí len to čo mu ja poviem, by som sa asi cítila ako jeho matka a nie ako rovnocenná partnerka. Aj keď je to dospelý a zabezpečený muž, vždy by mi s takýmto správaním pripadal ako malé decko bez vlastného úsudku.

janekMY33

Ale normalna vec skus sa snim vispat a uvidis ci nadalej ty bude chciet sluzit ci to neny len taktika ako sa dostat do nohaviciek

User_37597

no konecne budes moct za nas zeny zamilovane aj sklamane vymlatit chlapa :D
ale potom sa sem vrat a podavaj informacie ako sa to vyvija ok ? :D

Ticia

No je to čudné...rozkazovať mu, no ale keď chce. Uvidíme, ako sa to bude ďalej vyvýjať. A po čase mi dá do ruky bič, nech ho dobre vypráskam :-)

Deee

No ved nemusíš vyzerať ako domina, jeho asi len vzrušuje tá predstava, že máš nad nim moc... :-) a čo je teda potom na tom zle? Každý má niečo rad...

Ticia

Nevyzerám ako domina a nikdy som sa tak ani nesprávala. Fúha, toto je fakt zvláštne. To čo su už za "úchylky" alebo ako to nazvať?