epilacia - vosk?

Príspevok v téme: epilacia - vosk?
BBella

chcem sa opytat...uvazujem, ze si kupim epilator, fakt ma to nebavi s tou ziletkou a na vosk sa mi nechce chodit neviem preco ale raz za cas som sa objednala nemala som problem s bolestou ale nebavi ma to tak chodit hore dole a skusila som taky stari epilator co som mala doma a v pohode vlastne je to skoro to iste ako vosk len citit kazdy chlpok ale asi mam vyssi prach bolesti, otazka znie: ak som nemala problem po vosku (po 12hod. mi pokozka znormalizovala nemala som ziadne zarastajuce chlpky ani ine komplikacie....) nemala by som mat problem ani po epilacii, ze???ziadne zarastajuce chlpky a tak...hm??pravidelne sa kremujem po kupeli, ci uz po holeni alebo po vosku. Pred spanim si proste natriem nohy...ten epilator co mam doma je starucky tak ani neviem ci poriadne epiloval..

BBella

dik za odpoved, a este sa chcem opytat, neviem ci tu pouzivas epilator, ale ktory je dobry???staci ten s 20timi pinzetami????tusim tie maju ako tak fajn ceny,aj je pocet vyssi aj cena je vyssia. nepotrebujem vsakovake ine funkcie ale tie pinzety si dost podstatne....vies sa k tomu vyjadrit?
alebo niekto iny?