SEMINAR KTORY MI ZMENIL ZIVOT

Príspevok v téme: SEMINAR KTORY MI ZMENIL ZIVOT
dominicenka

ahojte vsetci. chcela by som sa podelit o moju skusenost, ktora nastala asi pred mesiacom ked som dostala pozvanie na nejaky seminar od kamosky ze tam budu rozpravat o zdravi a redukcii nadvahy. vahala som lebo ako vela ludi uz ma otravuje skusat nieco nove a nefungujuce,
nakoniec som sa rozhodla ze tam pojdem a poviem vam, lepsiu vec som ani nemohla spravit, nielenze som zistila ze moj organizmus ma tak slabu kyselost, ze az teraz viem preco som sa citila vzdy tak unavena ale rozhodla som sa skusit schudnut s tymto programmom, kde ste v podstate stale pod dohladom, kazde dva tyzdne kontrola vnutorneho tuku a citim sa naozaj skvelo a to redukujem svoju vahu iba treti tyzden aj ked som zacala davnejsie, maju v tom naozaj super system. keby ste chceli vediet o tomto seminari viac kludne vam poradim lebo ludia ktory chcu schudnut tak tato cesta je asi najlepsia. teraz uz si nedovolim tvrdit ze to je nejaky seminar ale to najlepsie miesto na svete a tymto chcem aj podakovat panovi doktorovi ktory je naozaj super...

dominicenka

cvicim ale to nieje podstata tohto programu samozrejme ze je potrebne sa hybat ale ze by som chodila do posilovne to nemozem povedat. chodievam na prechadzky do lesa, obcas si zacvicim doma.
vraj cvicenim sa redukovat vaha moc neda skor spevnovat telo a to by som sa musela pekne potit denno denne aby som videla nejaky vysledok konieckoncov uz aj to ma prestalo bavit ked som stale bola len ufunana a nic som z toho v podstate nemala...

dominicenka

namerali mi hodnotu percenta tuku 7 percent co uz je vraj vazne ajked som nemala az taky pocit ale clovek nikdy nevie kym to na vlastne oci neuvidi.
dostala som aj taku kartu klienta kde sa mi stale zapisuju tie hodnoty a moj ciel je schudnut 10 kil vraj to bude casovo znamenat asi 4-5 krat opakovat druhu fazu to znamena a jedna trva dva tyzdne. potom uvidim co bude dalej..

dominicenka

tak ano musela som si ich kupit ale co sa ceny tyka a kvality tych produktov tak si myslim ze cena je nepodstatna a nie az tak vyssoka pretoze ponukaju cele balicky a tie vydrzia 2 az tri mesiace plus je k tomu zaratana aj stala spolupraca s lekarmi a asistentami a kazdzde dva tyzdne mam meranie zadarmo. vzdy je treba nieco zaplatit..ked som skusila tie internetove diety a skusala daco sama, nikdy to nevyslo teraz mam podporu aj z ich strany a nielen ze chudnem ale cistim si aj telo a citim sa ovela viac plna energie ako predtym

dominicenka

no to dostanete cely manual na to. skusim to teda opisat...prva faza chudnutia je odkyselenie organizmu, aby telo malo primerane ph, co spociva v piti takeho gelu a tabletka na to vyrovnanie ph, potom taky caj na chudnutie a ked uz mas to ph v pohode tak zacnes chudnut co spociva v tom ze vynechas nejake jedlo z jedalnicka, ale to chudnutie trva len dva tyzdne v mesiaci kde jes vacsinou ovocie a zeleninku a popritom vzdicky nejaky ten pripravok co ti doktorek naordinuje. a dalsie dva tyzdne v mesiaci nechavas telo odpocinut od chudnutia aby sa telo vraj nezacalo branit tie tuky spalovat. vraj s tymto systemom chudol aj ivo Vojtek. Ja nejsom moc expert na teoriu podlamna je najepsie na ten seminar proste ist. ajtak je to zadarmo a aspon tam zistite vase hodnoty vnutorneho tuku a podobne.