Dobry gynekolog Bratislava

linduss84

Beatina tak mali by byt, ale chlap ze je este citlivejsi takto k zenam a lepsie vysetruje. Viem to aj na zaklade osobnych skusenosti. Teraz momentalne chodim ku chlapovi a je to o dost lepsie ako predtym ked som chodila k zene

Beatina

Tak ten druhý dôvod chápem to je logické že keď zle určuje doktor diagnózu tak treba vymeniť a vyskúšať iného lekára. Ale žeby ženy neboli citlivé. Však práve oni by mali byť, no nie? Keďže vedia čo prežívame

linduss84

Beatina mne ked mnohe kamaratky povedali preco odisli od zeny tak to bol vacsinou tento problem ze zena nie je az taka citliva ako chlap. Chlap ze lepsie vie vysetrit a potom druhy dovod bol taky, ze nie dobre urcili diagnozu a tym aj zle liecili, zle lieky predpisali a podobne..Nic sa nestalo, v pohode;-)

Maňuša83

Norikka nedá mi ti trošku oponovať. Ako nehovorím možno k tebe pristupuje doktorka Rašlova dobre ale ja som s ňou dobré skúsenosti nemala. Chodila som k nej isté obdobie ale vôbec sa mi nepáčila jej metóda vyšetrovania a liečenia mojich problémov. Aj keď som mala zápal nikdy mi tabletky ktoré mi predpísala nepomohli a to ma viedlo k zmene lekára

Beatina

Prečo to je vlastne tak že chlapi sú lepší gynekológia? Čo ženy nie sú také citlivé, alebo v čom to je? Úplne to chápem a vôbec som si to predtým neuvedomila keď som sa ťa nato pýtala že to sem nepatrí, prepáč..

linduss84

Beatina tak jasne ze viem, vyhovuje mi, keby mi nevyhovoval tak by som ho vymenila. Predtym som mala zensku a ona mi vobec nesedela, chlapi su lepsi ako mi uz aj ine zeny povedali ktore chodili predtym k zene a zacali ku chlapovi. Poradil a aj nasadil mi uz viac krat liecbu ktora mi hned zabrala. Problemy som mala, ale nerada by som sem pisala ake, urcite pochopis preco, to sem nepatri a nerada o svojom sukromi hovorim takto na verejnosti

Beatina

Tri roky je už dosť dlhá doba, takže určite už vieš či ti on ako doktor vyhovuje a keďže chodíš stále k nemu tak asi áno, že? Aký je on odborník, vie poradiť a dobre vyšetriť? Mala si niekedy nejaké problém a ako ich riešil?

linduss84

Ahoj Beatina. Neviem co je pre teba dlhsie, ale chodim k nemu uz asi treti rok. Takze by som ti vedela mozno poradit to co potrebujes vediet, hm? Tak sa kludne pytaj:-)

babuša

kamilla to ti verim ze sa toho obavas, ale ked neskusis tak nebudes vediet. Podla mna ti iny bude vediet poradit, kazdy doktor ma inu metodu liecenia a viem to aj z vlastnej skusenosti. Poznam doktora millyho k nemu chodim a zatial som s nim problem nemala. Predtym si ozaj ku komu chodila? Ci to nechces pisat?

Beatina

Našla som tu viacej tém ktoré sa zaoberajú gynekológmi v Blave, tak sa skúsim spýtať aj v tejto téme. Chcela by som sa Vás baby spýtať čí tu máte niektorá osobné skúsenosti aj s doktorom Milly a či ste tu niektoré také ktoré k nemu chodíte už dlhšie? Ďakujem za odpovede