Dobry gynekolog Bratislava

malapehana

Blond_eva Ahoj, si ma potesila tvojou spravou ze ti vysetrenie u neho dopadlo dobre. Tak ti prajem vela zdravia a ziadne komplikacie aby si tam nemusela casto chodit;-)

Duchovičová

Áno volala som už minulý týždeň. Fajn, povedali mi že by ma ešte zobrali. Pýtali sa ku komu som doteraz chodila a dohodli sme prvý termín na vstupnú preventívnu prehliadku, tak uvidím že čo to bude. Trošku mám z toho aj obavy, ale tak snáď to fajn dopadne

tamarka78

Duchovičová

nemas zaco:-) Volala si? Skor som sa nemohla ani ja ozvat, cely tyzden som toho mala vela a az dnes ze idem kuknut co si pisala:-)

Duchovičová

Ďakujem že si mi napísala o tvojom doktorovi. Pozerala som si ich stránku a tam som našla aj kontakt aj presnú adresu, takže som to zvládla aj sama:-) Ale ešte som tam nevolala, musím to poriešiť budúci týždeň, pretože od dnes som už odcestovaná takže tam už nemám kedy volať, pondelok zavolám, snáď nezabudnem:-)

Blond_eva

uz sa mi to uplne skratilo a uz som tam dokonca aj bola:-)Tak ked si pisala ze chces vediet ako sa mi pozdavalo tak dobre. Sestricky mile a doktor trosku tichsi, ale to mi vobec nevadilo pretoze na vsetko co som sa spytala mi odpovedal. Je vidno ze je odbornik. A hlavne je ze som sa tam prijemne citila, pretoze ordinaciu maju novo vybavenu a peknu, konecne som spokojná;-)

tamarka78

Duchovičová

v pohodicke mozem ti to povedat, nemam s tym problem. A mal by este brat aj nove pacientky tak snad ta zoberie. Chodim k MUDr. Millymu. On ma ordinaciu v ruzinove vsak presnu adresu alebo kontakt na nich si pozri na internete, tam ho maju napisany a keby si ho vedela najst tak ti ho poskytnem. Skus im tam ale najprv zavolat a telefonicky sa objednat

malapehana

Blond_eva Dobre si to napisala, mozes byt rada ze ti dali termin. Tak uz sa ti cas krati, potom by si mohla napisat ako si dopadla

Duchovičová

A ku ktorému teda chodíš? Mohla by si mi to prezradiť? Teda ak berie ešte nové pacientky a bolo by to reálne že by som k nemu začala chodiť ak by som to mala blízko domu

Blond_eva

hej je to dobre, trosku som sa bala ze s tym budu mat problem, ze ma nebudu chciet zobrat ale nakoniec som bola velmi rada ze to takto dopadlo. Objednali ma na 27.5., sice trosku neskor ale nevadi mi to

tamarka78

Duchovičová

tak uz teraz je to o cosi lepsie ked vieme ze hladas gynekologa :-) Ja by som ti vedela poradit iba mojho ku ktoremu chodim, kedze som k nemu zacala chodit hned od mlada a je to moj prvy zensky doktor. Som s nim spokojna a nemala som este ani potrebu a ani dovody ho menit