Dobry gynekolog Bratislava

smajlina

Nie nemyslela som to tak. Zle som to trosku napisala ze si to zle pochopila. Vies ja som mala problemy s tym ze som nemohla dva roky otehotniet. Nevedela som ze ci je problem vo mne alebo v manzelovi. Pan doktor mi spravil rozne vysetrenia a zistil ze vo mne chyba nie je. Manzel tiez behal po doktoroch a on mal tiez vsetky vysledky pozitivne. Tak uz nam ostalo len cakat a dockali sme sa, po urcitom case sa nam narodil syncek. Ale Romanko je syn mojho manzela.
Trosku nedorozumenie, ale nevadi :-)

smajlina

A z kade si? Moj gynelokog je MUDr. Milly uz asi 5 rokov a zatial nemozem povedat na neho ani jednu zlu vec. Som s nim spokojna, uz vo vela pripadoch mi velmi pomohol a vdaka nemu mi teraz po byte beha malinke stvorenie menom Romanko :-)

blond_eva

A vedela by si mi nejakého gynekológa poradiť? Chcela by som hlavne aby bol odborník ale aby bol aj ľudsky a milý. Ty chodíš ku komu?

malapehana

Uz som volala MUDr. Millymu a bola som rada ze este berie nove pacientky. Hned sme sa dohodli na prvej vstupnej prehliadke a uz som ju aj absolvovala. Bala som sa toho ale uz teraz viem ze som sa vobec nemusela pretoze ako doktor je mily a trpezlivy. Vsetko co som potrebovala vediet mi bez problemov aj vysvetlil :-)

smajlina

blond_eva

Mozes hocikedy zmenit gynekologa pokial si neni spokojna to je len na tebe. Mozem ti poradit ze chlapi su lepsi gynekologia. Ja mam dlhe roky chlapa a zatial som s nim nemala ziadny problem a som spokojna, nemam dovod ho menit.

blond_eva

Potrebovala by som od Vás radu. Môžem hocikedy zmeniť gynekológa? Doteraz som mala ženu ale nie je moc ochotná a vôbec nie milá. Chcela by som ju zmeniť, myslíte si že je to možné?

kyslikakusok

je to fajn, ze ziadne rocne poplatky :) on kedze je sukromny tak asi nema zmluvy so ziadnymi poistovnami, ze?