nemať rado dieťa

Príspevok v téme: nemať rado dieťa
veves

Celá rodina sme zúfalí z mojej sestry. Má 35 a 1,5 ročná dieťa, ku ktorému vôbec neprechováva vrúcne materské city. Od 23 má priateľa s ktorým bola štastná, všetko im klapalo, darilo sa im, potom on začal s tým že by rád bábo s čím ona nesúhlasila. Najskôr on, potom do nej začala hustiť celá rodina že už je čas na dieťa, že všetky kamarátky sú vydaté, starajú sa o deti a ona nič, že tak či tak čoskoro na ňu prídu materské city ako každej... chytala z toho riadne nervy, na návštevy začala chodiť zriedkavejšie, doma zavládla tichá domácnosť, on stále chcel dieťa, ona nie. Doma sa už snáď ani nič iné nerozoberalo a proste ona teda vysadila antikoncepciu a otehotnela s tým, že to porodí a nech jej dajú pokoj. Každý rátal s tým že pôrod ju zmení. Nie. Ona to dieťa nachová, stará sa, nič mu nechýba ale taký chlad je z jej strany až ma to desí. Proste k deťom nemá vzťah, vôbec ju to neroznežní keď to malé vidí. Pred tým strašne rada cestovala, študovala, fotila, zapájala sa do rozličných projektov, spoznávala ľudí, proste sa vzala zo dňa na deň a šla na opačný koniec sveta, cez tehotenstvo ju to obmedzovalo, nadávala, bola nervózna. Vrchol bolo keď mi druhý deň po pôrode volá nech jej donesiem katalógy cestoviek. Nevieme čo s ňou, ako ju donútiť byť matkou, rátali sme s tým že sa zmení.

ved-

VY-CELA rodina ste ju do toho dotlacili TAK CO TERAZ POTREBUJES aku radu?
JE TO VASA VINA-MALI STE JU NECHAT NECH SA ROZHODNE SAMA KEDY BUDE MAT DETI...
ALE NAJHORSIE NA TOM JE ZE TERAZ BUDE TRPIET DIETA...
A ONA ZASA BUDE TA ZLA LEBO SA NECHOVA TAK AKO STE SI TO PREDSTAVOVALI...

Lemurik

blondula myslim ze xantipkaR pochopila ako si to myslela... nic to ale nemeni na fakte ze ked niekto niekoho nemiluje tak ho k tomu nemozes prinutit. je mi luto toho dietata a je vysoko pravdepodobne ze naozaj v buducnosti nebude mat o svoju matku velmi zaujem. no aj tak som presvedcena ze to nebude chyba tej matky alebo toho dietata. je to chyba tej rodiny ktora ju k otehotneniu svojim sposobom donutila.

lochness

idiotska rodina.. jak zo stredoveku... ked sa niekto na dieta neciti tak naco ho do toho tlacite? to sa zena pocita za zenu len ked ma deti? je to len a len vasa vina ze je ona nestastna a dieta si to odnesie - materinske city su ocividne prirodzene ale nie pritomne u kazdeho, jednoducho ked to baba v sebe nema tak ju to nenaucite tym ze ju budete do toho nutit... lebo vsetky kamosky maju deti tak maj aj ty, no to mi je logika, to ste tomu dali..

blondula

xantipkaX... vrati sa to jej mame,ze sa na nu vysere jej dieta ked bude velke !! lebo nema z jej strany tolko lasky ako by potrebovala ! .... tak som to myslela...

system

takto to dopadne ked sa niekto miesa do zivota. ... ako sorry ale moj nazor je ze ste jej vsetko pokazili. mozno chcela studovat, alebo robit co ju bavi a vedela ze s deckom to robyt nemoze ze je to zodpovednost a aj napriek tomu ste ju doslova donutili.