Chili burner/ pomôže?

Príspevok v téme: Chili burner/ pomôže?
matulda

Ahojte :), pred dvoma dni som si kúpila prípravok chili burner, a som zvedava. píšu že to je prírodne, no aj tak sa bojím trochu toho :D, s čili papričkami mam dobru skusenosť ale strašne am palia v ustach, aj na zachode :D, tak som chcela skusiť toto, beriem to už dva dni a zatial pohoda, ale kto ma s tým už dlhšie skusenosti prosím. Pravdaže nečakam že z toho zazračne schudnem, cvičím pravidelne, jem relatývne zdravo, jediné prehrešky su sladkosti. ako som si dala prvu tabletku nejak chuť na sladke nemam, a jem vela zeleniny, no stale to nejak nejde :), tak dufam že ma toto nakopne :))

Za odpoveď ďakujem

kacika

damy nechcem vam brat iluzie, ale ziadne tabletky ci uz na chudnutie, zvacsenie poprsia atd. nefunguju, je to len reklamny trik ako oklamat ludi, ktori su pre svoj ciel ochotni urobit a hlavne zjest cokolvek. Chili v akejkovek podobe zrychluje metabolizmus a preto moze upravit travenie. Viem, ze sa to lahko hovori, ale cela sila spociva v zdravom stravovani a cviceni. Nevychadzujte zbytocne peniaze na farmaceuticky priemysel a radsej si kupte pernamentku do fitka, chodte sa von prejst alebo cokolvek ine. K tomu aspon ciastocne zmente stravu, najma obmedzte cukor a uvidte ako pojdu kila dole. Vela stastia ci uz s tabletkami alebo bez :)

tučky

ahojte dievčatá, schudli ste naraz alebo postupne išla váha dolu. berieme to 10 dní a zadial ni deko.
je nam jasne že je to krátko ale dakujeme za odpoved

micka28

Ahojte,
chcela by som niekomu predať Chiliburner, mám 29tabletiek..zistila som že mi to robí zle..hodinu potom ako som užila tabletku mi bolo úplne hrozne, musela som aj z práce odísť..strašné pálenie v bruchu a závraty s bolesťou hlavy..

predám za 16 Eur aj s poštovným..hláste sa mi na emaily micka28@post.sk

Kajka33

Ahoj Matulda,

ja tiez uzivam tablety Chilliburner a som s nimi velmi spokojna. Po prvom mesiaci som schudla 3 kg bez akychkolvek vedlajsich ucinkov, samozrejme ze davam pozor na stravu a mierne cvicim. Teraz k tabletam predavaju aj Chillishape gél na celulitídu, objednala som si to na www.zdravime.sk tak verim ze to bude rovnako dobre ako tablety. Vyskusaj, inak tento obchod ti mozem odporucit.

eeeeee

načo kupovať nejaké tabletky chili, keď sa to dá normálne vypestovať aj v kvetníku...zdá sa mi to trochu hlúpe

elisss

ahoj Matulda,
ja tabletky Chilliburner užívam 2 mesiace a som s nimi veľmi spokojná,schudla som 4 kg.Nemam chut na sladke a mam viacej energie.Chilliburner mi pomohol upraviť trávenie, znížiť hmotnosť čo je skvele a pritom som nemusela ani zmenit svoj jedalnicek ,,,vrelo doporucujem,,:)

sisa425

Ahoj matulda:) o tomto pripravku som este nepocula.. Bude to urcite velka motivacia. Ja som tak uzivala alli a uplne som bola disciplinovana. Drzim palce ;)