Aky mobil?

Príspevok v téme: Aky mobil?
sumsumienka

Dobry den, planujem si v blizkej dobe kupit nejaky dobry dotykovy mobil. Vedeli by ste mi poradit? Ja som v tomto uplny amater, doteraz som mobil pouzivala len na volanie a smsky (mam nokiu 6120 :D ), ale chcem, aby to aspon malo dobry fotoaparat s bleskom, pekny displej a dobre moznosti.

Cena moze byt tak do 450€.
Na vianoce som si prezerala na internete Nokiu N8, co sa mi zdala velmi super. Potom som sa s otcom (ktory mi to financuje) bavila o Samsungu Galaxy S, ktory ma presviedcal na tento mobil. Dost ma od neho odradza, ze nema blesk. A zasa kamarati mi hovoria, ze si mam kupit napr. HTC Desire HD, co je podla mna obrovsky a tazky mobil, alebo Sony Ericsson Xperia X10. Ja skutocne neviem.

Ake mobily mate vy, na co ich pouzivate a co by ste mi poradili? :) Dakujem za odpovede.

sumsumienka

System, keby si si mal vybrat medzi lepsim mobilom a priemernym mobilom, aky si vyberies? :)

Ked mam moznost si vybrat akykolvek mobil do cca 450€, nevyberiem si predsa Aligator A500 len preto, ze som doteraz nic nerobila iba volala a pisala smsky :D Mobily, ktore som mala doteraz v podstate nemali ine co ponuknut, iba toto.

Ako si povedal, nie som sice technicky typ, mozno nevyuzijem vsetko, ale ked by som uz mala taky mobil, tak by som sa pokusala vyuzivat aspon vacsinu. Ja ako clovek som velmi zvedava a rada sa novym veciam ucim. Sice vsetkemu nerozumiem, ale viem, co je procesor :D a take veci. Keby som sa mala na com naucit, ale nemam :)
Osobne som vzdy mala rada len nokie, mam na nich akusi slabost, ale uz by to chcelo vyskusat aj nieco nove.

Ten LG vyzera zaujimavo. Len aj cena bude zaujimava :) Najma hned, ako ho daju na trh. :D

bibi123

ja by som Ti radila pockat, na konci jula by uz mal byt v obchodoch dostupny 3D telefon od LG Optimus, mala som ho moznost skusat pred 2mesiacmi od kamarata, ktory mava vzdy vsetky novinky na skusanie a poviem Ti, ze toto je uplna revolucia. Mas 3D bez pouzitia specialnych okuliarov, skusala som hrat na tom golf a hru na styl space impact a skutocne je to famozne. Robi to aj 3D fotky a 3D videa, strasne sme sa s nim vyblaznili, ako sme sa aranzovali do postupna a fotili sa:O)))

system

majkaaaa: ta nokia je nieco velmi podobne ako 5800XM ma dotykovi disp. ale tlakovi ;) cize slabsie reaguje, disp ma len 3,2" co je oproti samsungu galaxy (4,3 " ) obrovsky rozdiel. je hrubsi ma slabsi procesor , fotak, display, OS symbian (nie android) jedine ze ma LED svetielko ale rozhodne je to ina kategoria mobilov nez galaxy S II. to sa neda porovnavat ;)

osobne mam nokiu 5800 XM a nemam s nou ziadne problemy, clovek si zvykne ze mu raz za mesiac (maximalne) neco zmrzne a musi ho vypnut a zapnut ale inac je vpohode. aj na tlakovy displej sa da zvyknut. ma wifi cize aj net, ma fotak, GPS, viac mi netreba :) i ked nepohrdol by som lepsiim :D

majkaaaaa

a čo tak nokia c5-03, nemám ju, neviem povedať ale nokie mám celkovo rada, a v najbližšej dobe si ju mám v pláne zobrať, vyzerá aj vyzuálne pekne niečo ako ten Samsung Galaxy S II...

system

www.fony.sk

Samsung galaxy S II ? Ak ako vravis niesi moc technicky typ, podla mna nevyuzijes ho. Zbytocne das tolko penazi zanho. ale popravde je to asi najlepsie co na trhu je.

dvojjadrovi procesor, android, 4,3 AMOLED displej, 8 mpx fotak - nejake narychlo parametre, ktore stoja za povsimnutie ;)

sumsumienka

Ja praveze som taky ten technicky antitalent :D Nie az uplne, ale som. Dotykovy mobil som zatial ziadny nevlastnila. Priatel ma Nokiu 5800 XM, no ale takyto mobil by som nechcela ani zadarmo, strasne mrzne, zasekava, pomaly reaguje, na displej musis prst vyslovene pritlacit, aby mobil zareagoval. Chcem aspon, aby reakcie boli plynule a netrebalo do neho tlacit. :D No a aby sa z neho dalo volat, pisat sms, sem-tam nejake hry, fotak...

Lenocka, ide prave o to, ze ja som uz viac ako trisvrte roka bez vlastneho mobilu, svoj som nechtiac rozbila a odvtedy si vyberam :D Doteraz som si nevybrala. Uz som sa pytala asi 100 ludi, v tomto som strasne nerozhodna. Preto ziadam o radu :)

A co hovorite na novy Samsung Galaxy S II? Celkom sa mi zapacil :D

system

podla mna je ovladanie nepodstatna vec, pokial niekto nema 40 rokov a je technicky antitalent :) . ujovi som kupil nedavno prvy telefon v jeho zivote dotykovu nokiu X3-02 a nevie si vynachvalit :D

lenocka7815

mna nejak tie nove dotykove mobily neoslovili brat si kupil HTC zatial je s nim spokojny...mala by si sa najlepsie rozhodnut sama aby si hlavne ty s nim bola spokojna ved aj v predajnach vedia poradit neznamena,ze drahy tel je kvalitny tam zvacsa platis za znacku nie za kvalitu...

Deee

Ja som takisto nechcela iPhone, lebo je to veľká ťažká tehlicka, ked mi skončil paušál šla som vyberať novy mobil a nakoniec som skončila pri iPhone, lebo sa jednoducho ovláda, kamosi sa s ipadom, a inými i zariadeniami, všetko to má jednu nabijacku, rovnaké ovládanie, ale hlavne reaguje rýchlo žiadna zmrzlina a batérie vydrží tiež slušne
Vždy ked som mala novy mobil trvalo mi veky kým som sa s ním naucila robit, ved to poznáte starý fon ovládate aj naslepo a na novom všetko trvá, iPhone som mala zvladnuty bez nervov a navodov za den