Aky mobil?

Príspevok v téme: Aky mobil?
sumsumienka

Dobry den, planujem si v blizkej dobe kupit nejaky dobry dotykovy mobil. Vedeli by ste mi poradit? Ja som v tomto uplny amater, doteraz som mobil pouzivala len na volanie a smsky (mam nokiu 6120 :D ), ale chcem, aby to aspon malo dobry fotoaparat s bleskom, pekny displej a dobre moznosti.

Cena moze byt tak do 450€.
Na vianoce som si prezerala na internete Nokiu N8, co sa mi zdala velmi super. Potom som sa s otcom (ktory mi to financuje) bavila o Samsungu Galaxy S, ktory ma presviedcal na tento mobil. Dost ma od neho odradza, ze nema blesk. A zasa kamarati mi hovoria, ze si mam kupit napr. HTC Desire HD, co je podla mna obrovsky a tazky mobil, alebo Sony Ericsson Xperia X10. Ja skutocne neviem.

Ake mobily mate vy, na co ich pouzivate a co by ste mi poradili? :) Dakujem za odpovede.

system

iphone nieje zly, len proste niekto uznava tu znacku a niekto nie. osobne na nom nevidim nic zle, ma vlastny OS, je rychly, neviem o tom aby mrzol a pod.

siwonka

radšej budeš mať taký čo bude sekať, mrznúť, ked prejdeš prstom nič to poriadne nerobí??...
ale tak to je každého vec :))

sumsumienka

Mne to prave hovoril clovek, ktory ho mal v rukach par rokov a nebol spokojny. A este dost ludi (mali v rukach Iphone). Aj ja som mala. Poviem vam, mne dost aj zalezi od toho, ci sa mi ten mobil paci aj po vizualnej stranke. A mne sa prave Iphone nepaci.

blondula

sumsumienka.....pokial viem,"ajfon" bol vobec prvy dotykovy telefon a vsetky ostatne su len napodobeniny !! takze pre mna ostane najlepsi telefon na svete !! to asi hovorili ludia,co ho ani v rukach nemali a chceli by ho mat :DDDD