Tunel do ucha

Príspevok v téme: Tunel do ucha
adus_padus

ahoj.nevedel by mi niekto poradit ohladom tunela?dnes som bola v pirciengovom studiju a typek mi vlozil roztahovat 3-4 mm do uz prepichnutej dierky len ju trocha roztiahol predtym este.tak max na 6-8mm by som chcela roztiahnut.rada by som vedela ci mam pockat den kym sa ucho upokoji lebo je trochu opuchnute a dost boli ci uz zacat s nim krutit hned nech sa neprilepi koza k roztahovaku alebo podobne?dakujem za radu co s cerstvym tunelom :) nexcem si ho pokazit alebo zahnisat.vdaka za kazde info:)

xdanielax

hlavne si to nechytaj spinavymi rukami. S nausnickou hyb napr. po sprche, ked ju mas mokru, alebo ked si to budes dezinfikovat, urcite nie ked to budes mat zaschnute. Chalan ti urcite povedal cim to mas dezinfikovat, rozhodne si tam nedavaj ziadne masti. a aj ked to pokusa, nechytaj :)) peroxidom to cisti vatovou tycinkou zvonku, tiez by som to zbytocne moc nevyberala, lebo to len podrazdis.

adus_padus

este som sa zabudla opytat ci si ho cistit s peroxidom alebo niecim podobnym zvonku, lebo ho nechcem velmi vyberat.vdaka :)