Oblickove kamene

Príspevok v téme: Oblickove kamene
ninkaa

Dobry den,

mam 29 rokov a prekonala som oblickovy zachvat - tyzden som mocila krv, mala som prisernu bolest v lavej oblicke, skoncila som na pohotovosti, kde mi pichali morfium. Kultivacia mocu nepreukazala ziadne bakterie, lekar videl slabu infekciu v mocovom mechuri, co ma vraj vela zien. CT neukazalo oblickove kamene. Zrejme bol maly a male vraj aj bolia viac ako velke. Poradte, co robit preventivne, lebo taku bolest nechcem uz nikdy zazit. Su nejake caje, tablety na rozpustanie kamienkov? Zacala som aj vela pit, doteraz som pila denne tak 4-5 dcl vody.

mate59

skús pit čaj zložený z listu brezy,prasličky roľnej,rebríček,repík,truskavec,všetko v pomere 1:1.
Alebo pi 2x denne šálku čaju z vrbovky malokvetej max 3 týždne.Po 14 dní pauze znova.

[zruseny1]

ninkaa,, prosím ťa, keď máš tie obličkové záchvaty, alebo ako to nazvať, bolí ťa okrem iného ešte niečo?nezvraciaš? lebo môj synovec (8 roč.) má tiež takéto bolesti, ibaže on to nevie tak presne popísať, lebo je malý..stále vraví, že ho bolí bruško, plus vracia...a pritom taktisto mu robili gastro a všetky vyšetrenia má v poriadku... jedine s obličkou má od narodenia problémy... teraz keď viac pije, má tieto bolesti pomenej...a keď tak, iba v noci...u teba je to kedy najmä?

ninkaa

Inak, bolest lavej oblicky mam uz 4-5 rokov. Vzdy som si myslela, ze ma boli nad pupkom vpredu, ja hlupak som aj chodila za gastroenterologom, vsetky vysledky negativne a nakoniec ma odbavil probiotikami. Az teraz mi doslo, ze ma to vlastne bolievala oblicka. Pomohlo, ked som si lahla.