Gynekológ ma núti uživať HAK, napriek tomu, ze sa necítim dobre!

Príspevok v téme: Gynekológ ma núti uživať HAK, napriek tomu, ze sa necítim dobre!
Prix

Moj problem spociva v tom, ze gynekolog nevidi dovod preco by som nemala uzivat antikoncepciu. Tak som jednoducho prestala sama od seba.Mavala som zavraty, bolesti hlavy, nalada na bode mrazu - vkuse, 2 mesiace mi vymeskala menstruacia. K tomu vsetkemu fajcim - dost vela a mám krcove zily. Neviem, asi to nebol spravny postup, ze som ju prestala uzivat a neprediskutovat to s gynekologom. Teraz sa chystam na preventivku, mám neuveritelny strach z jeho reakcie, ale nechapem preco mi ju stale predpisoval ked som mu hovorila ako sa citim.
Baby, ktore mate podobne reakcie na HAK, dalo sa to po case do normalu alebo ste stale prezivali taketo stavy?
Popripade poradte aj znacku.
Dakujem

Prix

Ja uz to do seba nikdy pchat nebudem, stacilo tych par mesiacov. Celkovo sa mi vtedy zhorsil zdravotny stav - hroza. Dakujem za radu, myslim tam ten alchemilkovy caj, uz som vyskusala kade čo, ale v 1.den mi zabera jedine tak 5 - 6 ibalginov, aby som mohla vobec stat na nohach.

vevericka

ak ti robi take problemy ako si popisovala, urcite ju neber, mas pravidelnu menzes, nie je dovod..a ak mas boelstivu pi alchemilkovy caj..

vevericka

ale ved krcove zily su jedna z hlavnych kontraindikacii, fajcenie sa tiez neodporuca..z akeho dovdu ti ju predpisuje??mas nepravidelnu menzes?

blondula

kazdy vedlajsi ucinok sa ma hlasit lekarke.mne vravela,tiez som vysadila,ze z toho vznikaju trombozy a je to velmi nebezpecne !! mne odporucila teliesko,ale som po cisarskom,takze by som mala este 3 mesiace vydrzat.ale ja nechcem ani to !! momentalne mam priatela mimo tak ma to az tak netrapi,ale ked sa vrati,musime si prediskutovat,ze ako to pojde dalej :DD a zase mi meska menzes uz 2 tyzdne,takze sa chystam buduci tyzden na kontrolu...

allimraj

Mám 47 rokov, keď som mala asi 35 predpísal mi gynekolog antikoncepciu kvôli silnej menštruácii. Pribrala som, menzes som raz mala a potom nie atď. Po 2 rokoch som ju vysadila a asi po 3 mesiacoch som začala krvácať a musela som ísť na vyčistenie maternice. Odvtedy žiadna antikoncepcia, používame kondóm a hotovo. To svinstvo som neodporučila ani svojej 20 ročnej dcére, nepotrebuje od mladosti hormóny do tela. Ahoj

macka26

meredit... este ma predsa len jednu funkciu, chrani pred nezelanim pocatim :D

ale to ze ten doktor je pravdepodobne magor je fakt, tak nechapem dievca , co u neho este robis

meredit

fuj, je mi zle z toho co si napisala! moja segra chodi s gynekologom, je sice este mlady, robi len dva roky, ale len co sa zoznamili okamzite jej vysadil antikoncepciu a povedal jej, ze ked chce s nim chodit, take svinstvo zrat nebude.
do riti aj s takymi lekarmi. ved antiku nemozes brat ked mas krcove zily! a okrem toho je to dobry ojeb ze to chrani pred rakovinou. jediny vyznam ma antika taky, ze plni vrecka gynekologov. teda - prachy, a nic ine mila zlata!

tpch

To mas dobreho somara gynekologa. Ziadny doktor ta nesmie nutit uzivat cokolvek a uz vobec nechapem, preco sa klepes pred ocakavanou prehliadkou. Ja by som takeho gynekologa ihned zmenila.