piercing v brade?

keyra

ten suma123 na prvej strane...keby aspoň vedel napísať piercing správne a až potom p.čovať...ja si chcem dať do brady alebo do pery...ale neviem tiež..aj keď kamoška mi povedala že ju to do brady nebolelo..a hojilo sa jej to iba taky 1tyždeň...ale asi si ho dám na narodky ;D

lenka_svk

no takze vcera som si bola dat spravit piercing do brady,moc to neboli,iba to prepichnutie trochu,ale da sa to vydrzt,a za 650sk podla mna dobra cena. Teraz mi to trochu opuchlo,ale neboli to

Hviezdicka

jeej, povzbudzujuce, ja nato tak straasne cakam, len musim vyckat do leta... aaaa... tesim sa, hoc ma rodicia vydedia :D hehee... ked moze mat mama piercing v pupku, preco by som nemohla ja v brade... no nie? :))

wewea

Ja som si neska dala do brady ... prve vypijete taku vodicku ktora vam to vydezinfikuje a trochu stropne..potom vam vydezinfikuje bradu a nakresli gulicku a zobere vam to do takych noznic a uz len prepichne... a ked zatvorite oci neboli to... ja mam paniku z ihiel tak jako uja som sa cudovala normalne ze ma to nebolelo... vazne neboli.. len ten prepich pocitite ale je to fantasticky pocit..no nieco neopisatelne.. kebyze mozem tak si dam este raz.. a vyslo ma to 900....a vazne neolutujete to a ten pircing svedci KAZDEMU !!!!!!!!!!!!!!!drzim palceky

Hviezdicka

pocujte odpovedajte mi na otazku ktoru som zadala a nie tie vase somariny ze si nemam davat ze hemto, tamto... mna tho absolutne nezaujima, otazka bola polozena jasne ;)) diks

Hviezdicka

Mne je jedno kto si ma kde zaradi, ti co ma poznaju, vedia aka som a inych mam na salame:P aj thak si o mne kazdy na prvy pohlad mysli ze som namyslena, navela a nevim co, ale ked ma spoznaju, thak menia nazor... nan na haku ;)

kamo

pfuj, pfuj
hviezdicka,tak si to nedavaj,nebudes krajsia ale skaredsia!!! a kazdy si ta zaradi do tej skupiny,v ktorej vskutocnosti nie si!